|
CARBONOWE KIJE DO NORDIC WALKING NILS NW 106
ZA JEDYNE 88,00 PLN !!!
Opis
CARBONOWE KIJE DO NORDIC WALKING NILS NW 106
cena: 88,00 PLN
Kijki to podstawowe wyposażenie Nordic Walkera.
Nordic Walking to typowo wytrzymałościowe ćwiczenie, a marsze trwają stosunkowo długo, co oznacza, że nasz organizm narażony jest na urazy przeciążeniowe.
ABY TEGO UNIKNĄĆ I CZERPAĆ PEŁNIĘ PRZYJEMNOŚCI PODCZAS MARSZU
WYPRÓBUJ NASZE KIJE
NW-106 CARBON Kije Nordic Walking
Najważniejsze jest to, aby nie mylić kijów do uprawiania Nordic Walking z kijami trekkingowymi. Kije do trekkingu przeszkadzają w nauce Nordic Walking, są przeznaczone do innego typu wędrowania, do innych obciążeń czy innego tłumienia drgań, poza tym ich budowa nie jest odpowiednia do chodzenia po płaskiej nawierzchni, np. w lesie czy przy jeziorze.
Podczas marszu, kije zapewniają równowagę, a przede wszystkim odciążają kolana i stawy redukując w ten sposób zmęczenie. Wysiłek jest rozkładany równomiernie na większość mięśni ciała, pracują one wówczas znaczniej efektywniej, niż podczas zwykłego marszu.
Dzięki zastosowaniu karbonu w produkcji kije są bardzo wytrzymałe, a przede wszystkim lekkie dzięki czemu idealnie sprawdzają w codziennym użytkowaniu.
Zestaw końcówek zapewnia doskonałą trakcję w każdym terenie. Wzmacniane grotyidealnie sprawują się w ciężkim terenie, gdzie najważniejsza jest znakomita przyczepność. Dodatkowym atutem są dołączone do zestawu talerzyki zapobiegające utknięciu kija w grząskim terenie. Odporne na ścieranie gumowe końcówki, zapewniają komfort na utwardzonym podłożu (np. na asfalcie).
SPECYFIKACJA:
§2 kijki dwusegmentowe z regulacją wysokości 87-140 cm
§waga 459 g.
§wykonane z 30 % CARBON (włókno węglowe)
§ergonomiczny uchwyt wykonany z: EVA + PP
§rękawiczka z neoprenu na dłoń z regulowanym rozmiarem
§grot wykonany z utwardzonej stali
§2 gumowe nakładki do marszu po asfalcie
§2 odkręcane talerze do miękkiego podłoża
§możliwość dokupienia wymiennych końcówek i talerzyków.
Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść o anatomicznym kształcie, łatwo dopasowującym się do kształtu ręki w kijkach do NW (w przypadku kijków trekkingowych dłoń jest ułożona pionowo w stosunku do podłoża, co jest bardzo męczące dla nadgarstka),
Kije do Nordic Walking wyposażone są w wypinaną rękawiczkę, która powoduje, że kij jest stale "przymocowany" do ręki, a szybkie wypinanie rękawiczki z rączki kija umożliwia jego odłożenie bez konieczności jej zdejmowania.
W razie jakichkolwiek pytań,
prosimy o zapoznanie się ze stroną "O mnie" !
KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ REGULAMIN NA STONIE "O MNIE"
Kliknij i zobacz nasze komentarze
| GALERIA |
sklep_2sport - W Y B R A N E O F E R T Y |
© 2[zasłonięte]005-20
Net_Studio |
? |
|
|
|