Witam Państwa!
Mam dziś do sprzedaży coś rewelacyjnego. Prawie nieużywanego Canona SX50HS z dodatkami w postaci profesjonalnego filtra i pilota wyzwalania migawki.
Aparat został kupiony 29.10.2013 w niemieckiej sieci Hartlauer na co jest oryginalny dokument zakupu. Zatem, aparat jest nadal na gwarancji. Pomimo, że sprzęt kupiony był pół roku temu, to nie był prawie wcale używany. Zrobiono nim może z 300-400 zdjęć.
Nie będę się rozpisywał na temat parametrów technicznych tego aparatu, bo każdy może sprawdzić sobie w internecie, a znający się na rzeczy, doskonale wiedzą co to za sprzęt i jakie są jego możliwości. Dodam tylko od siebie, że tak wspaniałej kompaktowej maszyny to ja jeszcze nie widziałem. Zdjęcia nie są nic gorsze od tych z lustrzanek, a filmy kręci bodaj lepsze niż niejedna kamera. No i ten 50 krotny zoom optyczny, to jest coś niesamowitego. Zrobiłem nim w mojej szkole zdjęcie z wolnej ręki, małej tablicy z regulaminu korzystania z boiska z odległości ponad 100m i wyszło jakby robił jakieś makro. Wszystko idealnie czytelne z pełnym odzwierciedleniem kolorów, że aż nie do uwierzenia.
W sprzedawanym zestawie jest:
aparat Canon SX50 HS
filtr polaryzacyjny z adapterem na obiektyw 67 mm
polot zdalnego wyzwalania migawki
ładowarka z kablem zasilającym
akumulator (widoczny tylko na 1 zdjęciu bo by w aparacie)
pasek na szyję
dekielek na obiektyw
sznureczek do dekielka
instrukcja obsługi
2 płyty z oprogramowaniem
oryginalne dokumenty zakupu
jakieś inne papierki
oryginalne pudełko
Zapraszam do zakupu, bo to bardzo dobra okazja kupna prawie nowego aparatu o kilkaset złotych taniej, a w razie potrzeby proszę dzwonić pod nr603[zasłonięte]942.
Tych z Państwa, którzy po raz pierwszy spotykają się moimi aukcjami zapraszam do przeczytania zakładki „o mnie” i moich komentarzy.