Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Cambridge Audio Azur 351A SKLEP REWEX PŁOCK

04-12-2014, 9:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 990 zł     
Użytkownik REWEXBIS
numer aukcji: 4818513221
Miejscowość Płock
Wyświetleń: 11   
Koniec: 04-12-2014 09:54:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captchaStrona O mnie Strona O mnie Strona O mnie

P.H.U. REWEX
ul. Kolegialna 1
09-402 Płock

Salon czynny w godzinach:
10:00 - 18:00 (pn - pt.)
10:00 - 14:00 (sobota)

tel: +48 24 [zasłonięte] 95
kom.: +48 [zasłonięte] 186 819

GG: 12[zasłonięte]567
email: [zasłonięte]@wp.pl

 Wzmacniacz Cambridge Audio Azur 351A


Przygotuj się na oszołomienie nową wersją zintegrowanego wzmacniacza 351A. Wzorując się na nagradzanym wzmacniaczu 651A,ten uboższy, ale wciąż potężny wzmacniacz cechują starannie dobrane komponenty oraz zasady konstrukcyjne rzadko spotykane w systemach średniej klasy, zapewniające standard klasy hi-fi.

Sercem wzmacniacza 351A jest ciężki trans-formator toroidalny, wybrany za jego zdolność do zapewnienia ogromnej rezerwy mocy, doskonałą jakość niskich tonów oraz głębię i wierność odtwarzanej muzyki w całym zakresie głośności. Wybrany przez nas transformator z pewnością zwiększa koszt – i wagę – wzmacniacza 351A, ale w przeciwieństwie do niektórych innych marek, nigdy nie oszczędzamy na jakości kluczowych elementów, od których zależy jakość dźwięku. W rzeczywistości, jak wszystko, co tworzy-my, wzmacniacz 351A posiada tylko funkcje, których naprawdę potrzebujesz – nie znajdziecie tutaj żadnych zbędnych dzwonków i wodotrysków!

Piękna, metalowa obudowa nie została wy-brana ze względu na estetykę, ale z powodu odporności na wibracje i doskonałą stabilność, którą oferuje. Malowany aluminiowy panel przedni jest przykładem prostoty i oprócz regulatorów poziomu głośności, włącznika zasilania i przycisków źródeł dźwięku wszystko co tam znajdziesz, to regulatory barwy dźwięku, pomagające zoptymalizować efekt stereofoniczny w twoim salonie. A prawdziwy audiofil może całkowicie wyłączyć regulatory za pomocą przełącznika Direct, aby ścieżka przebiegu sygnału była jak najkrótsza.

Każdy pojedynczy element albo został za-projektowane specjalnie dla wzmacniacza 351A albo wybrany przez nasz londyński ze-spół projektowy. W szczególności, zastosowano bardzo wysokiej jakości warstwowy potencjometr firmy ALPS typu black box, aby uzyskać wspaniałą jakość dźwięku i doskonałą równowagę kanałów, co jest dobrze zauważalne przy niskich poziomach głośności. To takie małe szczegóły, zwiększające dystans między wzmacniaczem 351A, inny-mi wzmacniaczami i zapewniające, że muzy-ka brzmi tak samo dobrze jak wtedy, gdy opuszcza studio.

Po prostu podłącz cokolwiek!

Wzmacniacz 351A posiada wiele wejść, dzięki czemu można podłączyć i wzmocnić każde rozrywkowe urządzenie. Co najważniejsze, stworzyliśmy zupełnie nowy typ wejścia audio USB, dzięki któremu można bez-pośrednio

podłączyć komputer Mac lub PC. Najlepsze ze wszystkiego – to połączenie USB jest skojarzone z konwerterem cyfrowo-analogowym Burr Brown, który automatycznie pobiera cyfrowy sygnał audio z komputera, z pominięciem jego karty dźwiękowej i odpowiada za proces cyfrowo-analogowej konwersji wewnątrz wzmacniacza . Więc dorastającym fanom programu iTunes i usług strumieniowych, takich jak Spotify, można podłączyć komputer do wzmacniacza 351A i używać go jako podstawowego źródła dźwięku z o jakości płyty CD!

iPody i odtwarzacze MP3 również traktowane są jak VIP-y i mogą być podłączane bez-pośrednio, za pomocą specjalnego gniazda 3,5 mm, umieszczonego na panelu przed-nim. Ponadto, dostarczany przez nas pilot zdalnego sterowania zawiera kody poleceń iPoda, umożliwiając sterowanie iPadem, iPhonem lub iPodem po podłączeniu do odpowiedniej stacji dokującej, jak te produkcji firmy Cambridge Audio.

Wreszcie na koniec panel z pozłacanymi złączami audio, dostępnymi dla wszystkich źródeł dźwięku, takich jak odtwarzacze CD, tunery, odtwarzacze sieciowe, a nawet telewizory.

Własności
Audiofilski, wielki transformator toroidalny oraz tłoczony radiator pozwalają uzyskać moc 2 x 45 W RMS przy 8 omach.
Wejście audio USB pozwala strumieniowo odtwarzać dźwięk z komputera.

Potencjometr poziomu głośności „black box”, warstwowy typu ALP dla idealnego równoważenia poziomu niskich częstotliwości i obrazu stereofonicznego.

Gniazdo typu JACK 3,5 mm na panelu przednim do podłączania iPoda lub odtwarzacza MP3.

Polipropylenowe kondensatory sygnałowe o niskiej dysypacji oraz wykonane za zamówienie kondensatory elektrolityczne, umieszczone w krytycznych miejscach.
Akustycznie wytłumione, całkowicie metalowe chassis z grubym, aluminiowym panelem przednim.
Dostarczany z serią Azur zestaw zdalnego sterowania obsługuje również wzmacniacze firmy Azur oraz stacje dokujące iPoda i iPhona, w tym stacje iD100, iD50 i iD10 firmy Cambridge Audio.

Przyjazny dla środowiska pobór mocy w trybie czuwania poniżej 1 W.

Dane techniczne:
Wyjście mocy: 45 watt (8 ohms)
THD :
Wejścia: 5 x RCA, 1 x USB (type B), 1 x 3.5mm MP3 
Wyjścia: Głośnikowe terminale A & B, 1 x Rec Out, ¼’’ wyjścia słuchawkowe,
USB: audio 1.0 16-bit 32kHz, 44.1kHz, 48kHz
Pasmo przenoszenia: 5Hz – 50kHz
Stosunek sygnał/szum: >92dB 
Impedancja wyjścia: 47k ohm
Maksymalny pobór mocy: 320W
Bass/Treble – kontrola: +/-10dB @ 20Hz and +/-6dB @ 20kHz
Wymiary (H x W x D): 86 x 430 x 340mm

KOLORY: czarny, srebrny

2 lata - polskiego dystrybutora AUDIOCENTER

Sprzęt sprzedawany na naszych aukcjach jest nowy i pochodzi wyłącznie od polskich dystrybutorów. Czas gwarancji zawsze jest określony w opisie przedmiotu, zaś dołączonym do niej dokumentem jest paragon fiskalny lub na życzenie kupującego faktura vat.

UWAGA! Jeśli znajdziesz znacznie tańszą ofertę cenową na dowolne urządzenie zawsze zweryfikuj wiarygodność sprzedawcy u dystrybutora danej marki w Polsce.

Dopuszczamy trzy formy płatności:
wpłata na konto z góry,
płacę z Allegro,
płatność za pobraniem.

Koszty przesyłki w wybranej formie każdorazowo określone są w aukcji.

Wysyłki sprzętu dokonujemy przez firmę kurierską UPS
(przesyłka ubezpieczona).

Możliwy jest również odbiór osobisty w naszym salonie.

Nasz numer konta
w banku BPH:

33 1060 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0760000 [zasłonięte] 002581

Prowadzimy także sprzedaż ratalną w systemie Żagiel.

Jak kupić na raty...

Oblicz ratę