Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CAD PROJEKT K&A CAD Decor

04-03-2012, 10:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 6 027 zł     
Użytkownik jacek-wieczorek
numer aukcji: 2096190461
Miejscowość Gorzów Wlkp.
Wyświetleń: 142   
Koniec: 03-03-2012 11:50:56
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy na aukcji Użytkownika
jacek-wieczorek

KONTAKT:

Email: [zasłonięte]@net-star.pl
Tel: 095 [zasłonięte]1557
Tel: 606 [zasłonięte] 385

SPOSOBY PŁATNOŚCI:

Wpłata na konto bankowe (płatność z góry)Wystawiam faktury VAT

Na tej aukcji sprzedajemy

CAD Decor

Program do projektowania  wnętrz z uwzględnieniem układania płytek i paneli podłogowych wraz z ich kompleksową wyceną .

cad_decor_m CAD Decor to kompleksowy program do projektowania dowolnych wnętrz. W CAD Decorze możemy wykonać całość prac projektowych i kosztorysowych związanych z zaprojektowaniem, aranżacją i wizualizacją wnętrza. Najmocniejszą stroną programu jest możliwość projektowania dowolnych łazienek a w szczególności uzyskanie całościowego projektu opłytkowania (ułożenie, kolorystyka, ilość płytek użytych, optymalizacja ułożenia). System umożliwia również wstawianie i wycenę mebli, wyposażenia, armatury i dekoracyjnych elementów uzupełniających. Do niewątpliwych zalet nowego programu należy zaliczyć interakcyjność procesu projektowania (całość procesów projektowych , aranżacyjnych i wizualizacyjnych przebiega jednocześnie, np.po wstawieniu układu pasa kafli mamy natychmiast jego fotorealistyczny obraz, wycenę i unikalną optymalizację wykorzystania płytek już ułożonych w projekcie). Również bogactwo narzędzi projektowych i edycyjnych (możliwość zaprojektowania dowolnego układu kafli na ścianach i podłodze, jego edycji, zmian kolorów i faktur, cofnięcia się do początku projektowania układu w dowolnym momencie procesu tworzenia) w sposób znaczący ułatwia i przyspiesza tworzenie projektu. Do rozmieszczenia armatury wykorzystamy uniwersalne bazy gotowych modeli (B-2007,B-2009), w których znajdują się meble oraz elementy wyposażenia łazienek (umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, bidety, brodziki, lustra, oświetlenie czy dodatki) lub gotowe bazy danych producentów  Przystępując do projektowania możemy wybrać bazę uniwersalną płytek uzupełnianą badź tworzoną przez siebie samych od podstaw, lub bazę wybranego producenta (fabryki). Rysujemy ściany pomieszczenia, ścianki działowe, murki i podesty czy stropy podwieszane. Wstawiamy okna, drzwi, ewentualnie otwory i projektujemy układ z płytek i dekoracji, np.łazienki. Do dyspozycji mamy wiele opcji: wybór kolekcji, układów podstawowych, układów brzegowych, fug oraz edycji układu. Końcowym etapem tworzenia projektu jest generacja raportu wykorzystanych płytek z wyceną i generacja dokumentacji zawierająca dowolne kłady ścian oraz możliwość zwymiarowania i opisania kładów każdej ściany.

  Doświadczenie, zdobyte przy tworzeniu aplikacji związanych z aranżacją wnętrz - program CAD Kuchnie, pozwoliło nam stworzyć produkt spełniający większość wymagań stawianych przez projektantów. Integralną częścią programu są również biblioteki producentów płytek i dekoracji ceramicznych, które, poza prezentacją oferty, powinny spełniać również szereg funkcji marketingowych, takich jak: zaawansowane funkcje wyceny, raportowania i logistyki.

Grupą docelową użytkowników programu są sprzedawcy w salonach i punktach dystrybucji producenta. Niemniej jednak, dzięki charakterystyce oprogramowania i środowisku pracy, jest to także narzędzie pozwalające w pełni realizować zaawansowane projekty, zwykle wykonywane przez architektów i projektantów wnętrz. Funkcje programu zostały tak opracowane, by osoby bez doświadczenia w projektowaniu, będące średnio zaawansowanymi użytkownikami komputera (programy typu Word, Excel), przeszkolone do obsługi programu, mogły wykonać pełny projekt aranżacji. Dzięki środowisku pracy CAD bardziej zaawansowani użytkownicy oprogramowania nie są pozbawieni funkcji charakterystycznych dla programów typu AUTOCad. A zatem architekt czy projektant wnętrz jest w stanie przy użyciu naszego oprogramowania zaprojektować zarówno skomplikowaną strukturę architektoniczną, jak i zaaranżować wnętrze, co może stanowić swego rodzaju wartość dodaną aplikacji.
Program CAD Decor zawiera wszystkie funkcje oraz bazy programu CAD Wnętrza.

Program CAD Decor jest również dostępny w specjalnej wersji producenta płytek CERAMIKI PARADYŻ pod nazwą CAD Decor Paradyż. Jest on udostępniany na specjalnych warunkach określanych przez producenta. Dowiedz się więcej na stronie firmowej www.paradyz.com.pl

Kreator ścian

W programie możemy narysować ściany dwoma sposobami. Pierwszy to skorzystanie z kreatora ścian a drugi to możliwość rysowania ściany po ścieżce z polilini. Te dwie metody gwarantują wprowadzenie dowolnego układu ścian.

program do projektowania

Ściany, okna, otwory i wnęki

Rysowanie, edycja i możliwość wstawiania okien i otworów w skosach ściany (np. poddaszach)
Rysowanie i parametryczna edycja otworów, wnęk, cokołów i występów w ścianach
Wstawiane elementów infrastruktury pomieszczenia (kratek wentylacyjnych, przyłączy gazu, wody, itp)
Możliwość wstawiania okien i otworów w skosach

Edytor ścian

  
Edytor ścian umożliwia edycję parametrów wybranej ściany, stworzenie wnęk, ścięć śiany oraz narysowanie ścianek działowych.

Aranżacja i układanie płytek

Program daje praktycznie nieograniczone możliwości projektowania pomieszczeń z płytek ceramicznych. Od prostego rozmieszczania na ścianach aż po definiowanie układów z poszczególnych kolekcji płytek ceramicznych i dekoracji.

Wyszukiwanie wg zadanych kryteriów, dotyczy zarówno płytek jak i kolekcji (nazwa, wymiary płytki, przeznaczenie, technologia wykonania, kolorystyka, rodzaj płytki etc.)

    * szybki dostęp do list płytek kolekcji,
    * nakładanie płytek metodą Drag&Drop,
    * nakładanie płytek na całą powierzchnie ściany,
    * nakładanie płytek na dowolne fragmenty pomieszczenia w tym ściany skośne, podesty, wnęki, cokoły,
    * nakładanie płytek w pasach poziomych i pionowych,
    * wstawianie pojedynczych płytek na ściany i podłogi w oparciu o punkty charakterystyczne płytki lub wstawianie dowolnie.
    * układy generowane pod dowolnym kątem na całej powierzchni ściany,
    * kombinacje płytek w różnych dekorach,
    * układy naprzemienne i mieszane (płytki o innym wzorze, w dowolnym miejscu określonym przez projektanta),
    * automatyczny podział płaszczyzn na rzędy i kolumny,
    * automatyczny lub ręczny sposób nałożenia płytek uwzględniający zasady docinania (np. brak dociętych płytek przy dekorze), wstawianie nad fugą , pod fugą.
    * możliwość edycji dowolnych kształtów przy definiowaniu poszczególnych obszarów kafelkowania, oraz wybór różnych grubości i kolorów fug
    * dynamiczne sterowanie ułożeniem płytek, przesunięcia, obroty, względem punktów charakterystycznych płytek i punktów dowolnych,
    * edycja parametrów kafelkowania; kąt, grubość fugi, przesunięcie płytki, kolor fugi itp.
    * seryjna edycja wystąpień płytki i dekoru - wymiana kolekcji na inną bez zmiany parametrów ułożenia w obszarze lub całym projekcie,
    * generacja wystąpień losowych płytek w wybranym obszarze,
    * możliwość dynamicznego pomiaru odległości pomiędzy płytkami i punktami charakterystycznymi projektu.

Ramki, ścieżki, inserty

Przykłady interakcyjnego rozmieszczania płytek i dekoracji. Wstawianie pasa dekoracji na obszarze jednocześnie z narożnikami.

Moduł wyceny elementów wyposażenia wnętrz

Elementy wyposażenia i umeblowania wstawiane do projektu wyceniają się automatycznie. Projektant ma możliwość zmiany i edycji poszczególnych pozycji wyceny. Dysponuje też możliwością wydruku raportu końcowego projektowanego pomieszczenia.

Bazy modeli wyposażenia

W CAD Decorze można wstawiać modele wyposażenia z Bazy Uniwersalnej 2007 i 2009 oraz z wielu Baz Producentów. Wszystkie perfekcyjnie wykonane modele 3D można modyfikować wymiarowo i procentowo oraz nadawać im swoją włąsną kolorystykę i charakterystykę materiałwą (szkło, plastik, chrom, aluminium, drewno, itp.).Istnieje też możliwość zaimportowania do Bazy Użytkownika swoich własnych modeli 3D w formatach: dwg, 3ds, dxf i dwx.

W programie występuje prosta formuła wstawiania elementów,

    * przyciąganie obiektów do ścian pomieszczenia,
    * obracanie elementów o dowolny kąt w płaszczyźnie i w przestrzeni 3D,
    * możliwość swobodnej zmiany gabarytów elementu - jeśli element nie pochodzi z bazy konkretnego producenta,
    * możliwość dowolnej zmiany tekstur, przeźroczystości i połysków,
    * automatyczne wykrywanie kolizji elementów,
    * możliwość wyceny i edycji wyceny wstawionych elementów.


Wycena i kosztorysowanie płytek ceramicznych

    * zliczanie i kompleksowa wycena płytek wg sztuk lub M2 - płytki dekoracyjne, listwy,
    * dla płytek podstawowych zliczanie płytek wg sztuk oraz dodatkowo wg powierzchni i liczby opakowań,
    * raport o liczbie płytek przyciętych i całych,
    * ignorowanie powierzchni zakrytych (niekafelkowanych) - np. wanny, ściany z przylegającym cokołem, podestem (wykrywane automatycznie oraz wskazanych przez użytkownika obszarów na ekranie),
    * raporty - zamówienia zawierające cechy wymagane przez producenta, np.cena, waga płytek zamówionych;
    * automatyczna optymalizacja płytek przycinanych, z możliwością dodawania zapasu;
      (moduł wyceniający potrafi wykorzystać istniejące odpady)

Moduł wizualizacji

    * interaktywna wizualizacja 3D,
    * dowolne położenie kamery oraz zmiany ogniskowej kamery
    * dowolna edycja cech światła - kolor, natężenie,
    * edycja położenia światła,
    * selektywne sterowanie źródłami światła - włączanie i wyłączanie, różnicowanie natężenia,
    * zapis projektu w aplikacji Export 3D ; możliwość dynamicznej prezentacji na dowolnym komputerze bez użycia oprogramowania CAD Decor,
    * zapis wizualizacji w pliku typu JPG od 800x600 do 4096x3072 pixeli,
    * wydruki porównywalne do zdjęć fotograficznych (różne warianty wydruków: w kolorze, wydruk liniowy czarno-biały, wydruk liniowy z cieniowaniem).

Tworzenie i definiowanie UKŁADÓW

W programie można samodzielnie definiować różnorodne rodzaje układów z płytek i dekoracji a następnie wykorzystywać w aranżacjach. Układy, tak jak każde inne elementy płytkowanych obszarów podlegają modyfikacji, wycenie i optymalizacji płytek przyciętych.

Przykłady KŁADÓW I WIDOKU

Moduł generacji dokumentacji

Tworzenie dokumentacji, zwymiarowane rzuty, kłady ścian, rysunki specjalne.
Możliwość wydruku kładów ścian tylko z samym układem płytek.
 

Wymagania systemowe

1. Windows XP (koniecznie w wersji SP2) - 32 bity,
2. Windows Vista - 32/64 bity
3. Windows 7 - 32/64 bity;

Uwaga!  Program nie współpracuje z systemami Linux oraz Mac OS

Zalecane wymagania sprzętowe (gwarantujące płynną i wygodną pracę)

1. procesor: jednordzeniowy 2,6GHz oraz dwu lub więcej rdzeniowy 2,0GHz, z pamięcią podręczną Cache nie mniej niż 1MB;
2. pamięć operacyjna RAM: dla Windows XP minimum 1024MB a dla Windows Vista i Windows 7 - 2048MB;
3. napęd DVD ROM umożliwiający instalację programu
4. około 2GB pamięci na dysku twardym (jest to ilość szacunkowa - faktyczna ilość miejsca na dysku zależna jest od ilości baz danych)
5. karta graficzna z procesorem NVIDIA GeForce (pamięć karty 256MB i więcej);

Komputery stacjonarne:

GeForce 8600 GT i wyższe modele tej serii
GeForce 9600 GT i wyższe modele tej serii
GeForce GT 220 i wyższe modele tej serii

GeForce GT 420 i wyższe modele tej serii
GeForce GTS 250 oraz GeForce GTS 450
GeForce GTX 260 i wyższe modele tej serii
GeForce GTX 460 i wyższe modele tej serii

Geforce GTX 550 i wyższe modele tej serii*


Notebooki:

GeForce 8600M GT i wyższe modele tej serii

 

GeForce 9600M GT i wyższe modele tej serii

 

GeForce GT 120M i wyższe modele tej serii

 

GeForceGT320M i wyższe modele tej serii

GeForce GT320M i wyższe modele tej serii

GeForce GT420M i wyższe modele tej serii

GeForce GTS 250/260M
GeForce GTS 350M /360M
GeForce GTX 260/280M
GeForce GTX 460M

Geforce GT 520M i wyższe modele tej serii*


Minimalne wymagania sprzętowe (nie gwarantujące płynnej pracy)

1. procesor: jednordzeniowy 2,0 GHz z 512KB pamięci Cache L2; (zalecane procesory wielordzeniowe im więcej rdzeni tym większa wydajność).
2. pamięć operacyjna RAM: w przypadku Windows XP 1024MB, w przypadku  Windows Vista/7 - 2048MB;
3. napęd DVD ROM umożliwiający instalację programu
4. około 2GB pamięci na dysku twardym (jest to ilość szacunkowa - faktyczna ilość miejsca na dysku zależna jest od ilości baz danych)
5, karta graficzna – NVIDIA GeForce 6600 i wyższe modele;

Uwaga: *Umownie można przyjąć, że seria karty graficznej to oznaczenia GT, GTS, GTX oraz pierwszy numer w nazwie karty graficznej, czyli Geforce GT 3xx.
Kolejne numery (to jest w miejscu xx) oznaczają model karty graficznej. Przykładowo karta Geforce GT 320 to karta z serii GT 3xx, model GT 320.

CAD PROJEKT K&A CAD Decor
Zobacz nasze inne aukcje
































netstar.istore.pl