C-GEO edycja 2011 z modułem kalibracji rastra
Program C-GEO to nowoczesny, uniwersalny i popularny system wspomagający pracę geodetów i projektantów. Pierwsza wersja tego programu pojawiła się w 1994 roku i od tego czasu zgodnie z wymaganiami użytkowników stale się rozwija, dając coraz większe możliwości za stałą cenę. Obecnie, pracuje w tym programie ponad 3000 firm w Polsce i na świecie.
Program jest stale aktualizowany poprzez własny serwis www. Firma zapewnia wsparcie techniczne użytkownikom programu, umożliwia także szkolenia w zakresie obsługi C-GEO.
Cechy programu C-GEO:
1. Współpraca z tachimetrami, niwelatorami kodowymi i rejestratorami w przetwarzaniu danych terenowych. Na liście obsługiwanych tachimetrów są wszystkie dostępne w Polsce (np. FOOIF, Geodimetr, Leica, Nikon, Sokkia, South, Topcon, Trimble, Pentax, Zeiss i inne). Program odczytuje też dane z niwelatorów kodowych Leica NA, Sprinter, Sokkia SDL, Topcon DL, Trimble DiNi.
2. Rozwiązywanie najważniejszych zadań obliczeniowych spotykanych w geodezji : niwelacja techniczna, precyzyjna), tachimetria, wcięcia (kątowe, liniowe, wstecz, przestrzenne, z wyrównaniem, kombinowane), przecięcia (prostych, prostych z okręgiem, itp.), powierzchnie działek i użytków, rozliczanie użytków w działkach, podziały działek na zadaną powierzchnię, ciągi poligonowe, domiary, rzutowanie, obliczenia biegunowe, tyczenie biegunowe, dzienniki kątów/boków/kierunków, transformacje współrzędnych Helmerta/afiniczna, między układami WGS/65/2000/92/lokalnymi), regulacja jezdni suwnic. Wbudowany edytor raportów umożliwia między innymi wybieranie do wydruku lub eksportu określonych wyników obliczeń (np. tylko Tachimetrii, wykonanej w określonym dniu).
3. Nieograniczona baza współrzędnych geodezyjnych (z bazą szkiców geodezyjnych), która może być dowolnie kształtowana przez użytkownika (np. dodawanie nowych pól informacyjnych). Użytkownik może korzystać z tabeli kodów zgodnej z instrukcją K1, lub definiować własne zestawy kodów. Na bazie można wykonywać kilkadziesiąt różnych operacji przetwarzania danych (np. przesiewanie punktów i sortowanie według zadanych kryteriów, renumeracja, wyszukiwanie punktów bliskich, transformacje, zaznaczanie, itp.). Współrzędne mogą być importowane z różnych formatów (tekstowych, GeoInfo, EwMapa, itd.). Baza jest ściśle powiązana z mapą – a więc nowy punkt w bazie trafia też na mapę i odwrotnie. Z punktów w bazie może także być utworzone np. stanowisko tachimetryczne – czyli zadanie odwrotne do wyznaczenia współrzędnych z obserwacji tachimetrycznych.
4. Zintegrowana mapa numeryczna z bazą współrzędnych i modułami obliczeniowymi : - mapa (treść wektorowa i rastrowa) zgodna jest z instrukcją K1, oraz np. z GeoInfo, - umożliwia umieszczenie w podkładzie skalibrowanych map rastrowych do wektoryzacji , - powstaje jednocześnie z bazą współrzędnych, - może być zasilana danymi zewnętrznymi (import) lub eksportowana do innych programów CAD/GIS w postaci wektorowej (np. DGN,SHP,XML,DXF ), - efektywne tworzenie większych opracowań mapowych poprzez funkcje przyspieszające powstawanie mapy (np. baza często wstawianych tekstów na mapach, - zaawansowane edytory obiektów mapowych, - szybka zmiana atrybutów rysowanych obiektów i kilkadziesiąt innych opcji), - mapa również może być w całości transformowana z jednego układu do innego (np. z lokalnego do 1965 lub z 1965 do 2000),wstawiony do formularza (np. mapy zasadniczej), - import i eksport map i ich fragmentów do formatów DXF /DWG /DGN /SHP /MIF /GML /EWMAPA /GEOINFO i innych, eskport do plików rastrowych (TIFF/PDF/JPG) z georeferencją.
5. Tworzenie i obsługa własnych baz danych SQL powiązanych z obiektami na mapie (funkcje GIS). Baza danych może być powiązana np. z działkami na mapie, co umożliwia założenie ewidencji gruntów. Ponadto, dla obiektów znajdujących się w bazie, można tworzyć zapytania SQL (np. zaznaczenie obiektów o powierzchni większej niż 1000m2).
6. Dodatkowe moduły narzędziowe: edytory symboli, formularzy i kodów , szablonów mapowych użytkownika, przeglądarka plików GIS umożliwiająca odczyt plików SHP/SWDE/MIF/GML.
7. Zarządzanie danymi - eksplorator projektów – funkcja umożliwiająca łatwy dostęp do baz współrzędnych, map i zadań obliczeniowych, wyszukiwanie map według różnych kryteriów, szybki podgląd map, wykonywanie archiwizacji projektów, kontrolowane udostępnianie opracowań mapowych innych członkom zespołu, grupowanie pewnych typów projektów w foldery (np. wszystkie opracowania realizacyjne), wyszukiwanie punktów znajdujących się w jakichkolwiek projektach już opracowanych (według zadanych kryteriów – np. sekcja, numer punktu), itd.
Kupując u nas mają Państwo pewność, że:
Oprogramowanie jest oryginalne i licencjonowane
Zapewniamy wsparcie techniczne z zakresu obsługi programu i pomoc przy uruchomieniu i użytkowania
Darmowa aktualizacja programu przez internet
Cena 900zł netto = 1107zł brutto
~~ Licencja wypisywana na nowego nabywcę, w razie pytań GEO-MAR 887-[zasłonięte]-111 ~~
TYLKO TERAZ CENA PROMOCYJNA 1107zł brutto
Najniższa cena za licencjonowany najlepszy na rynku program geodezyjny.
|