Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Byk na marmurze super rzeźba

16-01-2012, 16:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 152.50 zł      Aktualna cena: 152.50 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2035655852
Miejscowość Sopot
Licytowało: 6    Wyświetleń: 125   
Koniec: 17-01-2012 21:10:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

RZEŹBA BYKA Z BRĄZU

FANTASTYCZNA FIGURA BYKA WYKONANA Z METALU, OSADZONA NA KAMIENNEJ PODSTAWIE. BYK . WSPANIAŁA POKAŹNA FIGURA NA BIURKO, UDEKORUJE KAŻDY GABINET. PREZENTUJE SIĘ ŚWIETNIE, POLECAMy NA NIEBANALNY PREZENT.

WYMIARY:

WYS. 19 CM,

SZER. 18 CM,

PODSTAWA 14 X 16 CM,

waga ok. 2 kg.

POLECAMY ten niezwykły przedmiot !!!

serdecznie ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.