Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Byk ekskluzywna rzeźba brąz na marmurze bcm

16-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 255 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2026823786
Miejscowość Sopot
Licytowało: 4    Wyświetleń: 116   
Koniec: 12-01-2012 21:00:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

DOSTOJNY BYK


Polecam Państwu tą fantastyczną rzeźbę byka, będącego symbolem giełdowej hossy. Statuetka prezentuje się naprawdę znakomicie. Zapewniam, iż wspaniale udekoruje gabinet, biuro, salę konferencyjną bądź salon.

Świetna rzeźba potężnego, masywnego byka wykonana jest z prawdziwego brązu i osadzona na prostopadłościennym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Rewelacyjnie oddane zwierzę zachwyca swymi godnymi uwagi proporcjami. Powierzchnia figury odznacza się zróżnicowaną fakturą. Staranność wykonania jak również dbałość o detale wskazują na wysokie walory artystyczne rzeźby. Statuetka jest sygnowana Milo i oznaczona numerem a także pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego. Stan przedmiotu bardzo dobry, marmurowa podstawa ma niewielkie uszczerbienie, prawie niezauważalne.

Ta pokaźna figura to stylowa, wysmakowana a także niebywale elegancka ozdoba, która z pewnością uświetni każde biurko. W rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza niż na fotografiach. Idealnie nadaje się na niebanalny, ekskluzywny prezent.

MATERIAŁ

Brąz i marmur.

WYMIARY:

Wysokość 22 cm,

Szerokość 18 cm,

Podstawa 13 x 8 cm.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.