|
2 LATA GWARANCJI
Niemieckie buty taktyczne STARFORCE®, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju.
od firmy Azymut
firmy militarnej działającej na rynku już od 1993 roku
SPRAWDŹ NASZE KOMENTARZE NA KONCIE Azymut_Warszawa
A PRZEKONASZ SIĘ, ŻE DOBRZE TRAFIŁEŚ :-))
PONAD 7000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Obuwie STARFORCE® zostało zaprojektowane i przetestowane przez specjalistów i profesjonalistów w najcięższych warunkach. Linia STARFORCE® jest taktycznym obuwiem przeznaczonym dla policji, wojska i pozostałych służb mundurowych, chętnie wybieranym przez na całym świecie.
NOWOŚĆ!
Nowa linia taktycznych butów STARFORCE już w Polsce!
Model STARFORCE® SEK ELITE LTR WP HI to wysokie sznurowane ponad kostkę buty, wykonane z wysokiej jakości wyprawianej, nie nasiąkającej wodą skóry o grubości 2mm, wyposażone dodatkowo w wodoodporną i paroprzepuszczalną membranę GEARTEX®PREMIUM.
Posiadają certyfikat CE EN ISO 20347
STARFORCE® SEK ELITE LTR WP HI to także:
- membrana GEARTEX®PREMIUM
- połączenie skóry tradycyjnej z nowoczesną skórą „action” (w całości skóra naturalna)
- grubość skóry: 2.00 mm
- antybakteryjna wkładka jak i wewnętrzna wyściółka DRYFEEL©
- kompozytowa wkładka w podeszwie
- elastyczna i stabilna konstrukcja PROSTABLE-FLEX©
- technologia SUPERFIT - idealne dopasowanie do kształtu stopy
- cisnieniowo formowana, bardzo lekka wkładka EVA
- komfortowa wkładka HYPERSOCK©, wymienna, oddychająca, antybakteryjna
-poduszki EVA na piętach i pod palcami
- nowa podeszwa ULTRATECH©; zaawansowany i nowoczesny projekt
- podeszwa odporna na paliwa i oleje
- profil podeszwy zapewniający przyczepność na drabinkach
Na tej aukcji sprzedajemy rozmiar 43.
Pozostałe dostępne rozmiary od 41 do 46 są w ciągłej sprzedaży i są dostępne na innych naszych aukcjach.
Jeśli nie znajdziesz na aukcji swojego rozmiaru bo np. taka aukcja się skończyła i przegapiliśmy jej wznowienie - napisz do nas a wystawimy ją ponownie dla Ciebie, abyś mógł zalicytować zgodnie z regulaminem Allegro.
Przy cenie "Kup teraz", na terenie kraju dostawa kurierem DPD
10 zł - po przelewie na konto
15 zł - za pobraniem
Więcej informacji:
www.starforce.pl
***
Szybki kontakt:
tel. (22)[zasłonięte]827-66
(w godzinach pracy sklepu: 10.00-18.00, sobota do 14.00)
email: [zasłonięte]@azymut.waw.pl
Czas dostawy: towar dostępny od ręki.
(W razie ewentualnego chwilowego braku między dostawami, stosowna informacja pojawi się na dole opisu aukcji)
MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO
w naszym sklepie w centrum Warszawy (blisko metra) przy Pl. Bankowym, na ul. Corazziego 4 lok. 12
(W godzinach 10.00-18.00, sobota do 14.00)
Jeśli obawiasz się kłopotów z doborem rozmiaru, podaj nam długość wkładki swych butów w centymetrach, a my dobierzemy ten właściwy.
Istnieje także możliwość wymiany po zakupie na inny rozmiar (pod warunkiem że buty nie były używane).
|