Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Buty MX JETT LITE I gatunek Rozmiar 43 Najtaniej!

18-08-2014, 13:57
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 099 zł     
Użytkownik Lozowski111
numer aukcji: 4505055184
Miejscowość Otwock
Wyświetleń: 6   
Koniec: 18-08-2014 13:59:07

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam :)

Przedmiotem aukcji są buty motocross'owe rewolucyjnej firmy Jett  MX JETT LITE I 

rozmiar 43.

Jest to najtańsza oferta tych butów na allegro i sklepach internetowych!


 

Są buty skórzane i są buty plastikowe, ale teraz jest coś lepszego buty „JETT”. Są tak rewolucyjne w konstrukcji, że nie maja konkurencji w swojej klasie. Wykonane z ekskluzywnych i zastrzeżonych dla „JETT”-a materiałów są 1,5 kg lżejsze od butów innych wiodących marek.

Rozwiązania takie jak poliuretanowy system wspierania kostki, wymienny uchwyt i czubek o ultra niskim profilu są ekskluzywne dla butów „JETT”. Unikalny system klamr pozwala na efektywne, zamknięcie i zblokowanie za każdym razem. Materiały z których wykonane są nasze buty nie ulegną zniszczeniu lub zużyciu jak w tradycyjnych butach dając użytkownikowi maksimum wsparcia i ochrony za każdym razem. Klamry i pasy mogą być wymienione bez użycia narzędzi a górna skorupa jest wymienialna. Cholewa rozchyla się szeroko, co pozwala na wpasowanie ochraniaczy kolan a co najlepsze nie trzeba nogi wciskać na siłę. Więc jeśli jesteś gotowy na coś nie tylko nowego, ale rewolucyjnego wskocz w parę butów JETT i wskocz w przyszłość!

Tradycyjne buty skórzane są zazwyczaj ciężkie, masywne i szybko pękają. Zapewniają dobrą ochronę kiedy są nowe, jednakże z upływem czasu skóra pęka i funkcje ochronne buta są znacznie zredukowane. Zajmujemy się projektowaniem skórzanych butów we Włoszech od 30 lat. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby stworzyć lżejsze, wygodniejsze i bardziej trwałe buty musimy całkowicie zmienić sposób w jaki one powstają. Dotyczy to materiałów, konstrukcji i całego procesu produkcji.

Po latach badań i rozwoju, stworzyliśmy idealne POŁĄCZENIEmateriałów, a proces produkcyjny doprowadziliśmy do perfekcji. To pozwala nam tworzyć wyjątkowo lekkie, doskonale chroniące buty o niskim profilu, które nie pękają z upływem czasu!

 

Charakterystyka

Niska masa: Buty JETT są znacznie lżejsze niż tradycyjne buty skórzane. Wykorzystujemy materiały które są patentem firmy co pozwala nam produkować najlżejsze buty na rynku utrzymując ochronę na wysokim poziomie

Niski profil: Ponieważ buty JETT są formowane na gorąco, jesteśmy w stanie FORMOWAĆ czubki o niskim profilu, bez konieczności zmiany wymiarów wnętrza co poprawia czucie.

Wytrzymałość: Tradycyjne buty skórzane popękają z czasem i ich funkcje ochronne zmaleją. Buty JETT nie pękają dlatego utrzymują swoje właściwości ochronne za każdym razem.

Wymienny uchwyt: Buty JETT mają wymienny uchwyt co pozwala użytkownikowi wymienić go samodzielnie. Łatwość wkładania: Holewy rozchylają się szeroko i pozwalają na właściwe umieszczenie ochraniaczy kolanowych

System zapięć: Buty JETT są wyposażone w łatwy w użyciu system klamr i pasków. Klamry mają zatrzaski na których działanie nie ma wpływu piach ani błoto. Paski mogą być łatwo regulowane, nawet w rękawicach i mają dużą liczbę mikroustawień.

 

Nie wymagają narzędzi: Utrzymanie buta i wszystkie ustawienia mogą być dokonywane przez użytkownika, a co najlepsze, wszystkie klamry, paski, zatrzaski mogą zostać wymienione bez użycia narzędzi. Cała cholewa jest wypinana z wykorzystaniem systemu cam-lock

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

email : [zasłonięte]@onet.pl

lub telefoniczny : 726[zasłonięte]006

Tomasz :)