Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BRIT Junior 15kg + WÓR PRZYSMAKÓW

18-01-2012, 5:38
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 129 zł     
Użytkownik Krak-Vet
numer aukcji: 2041352877
Miejscowość Czarnochowice 269
Wyświetleń: 54   
Koniec: 20-01-2012, 15:46
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Odbiór osobisty

KRAKVET
Kokotów 657
32-020 Wieliczka



(12)[zasłonięte]378-49

[zasłonięte]@krakvet.pl

Gotówka przy odbiorze

Przedpłata przelewem

Krakvet Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269
32-020 Wieliczka




Nr. konta: 58 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 419480
Firma Krak-Vet działa na rynku już od ok 2006 roku, mamy w swoim dorobku setki tysięcy zadowolonych klientów. Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną karm dla psów i kotów jak również handlem akcesoriami dla Państwa pupili. Pod naszą egidą działają również dwie lecznice:

Lecznica ul. Sanocka 3
(012)[zasłonięte]655-55

Lecznica os. Złotego Wieku 88
(012)[zasłonięte]647-76
Dostawa firmą kurierską:



Dostawa na terenie Polski GRATIS!

Kompletna karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras w wieku od 8 tygodni do 15 miesiąca oraz dla suk ciężarnych lub karmiących.

  • Zawiera właściwy stosunek wapnia, fosforu oraz MSM (methyl-sulfonyl-methane) dla zdrowych stawów, zdrowia organizmu i optymalnego wzrostu.
  • Zawiera wysokiej jakośći białko z kurczaka dla dobrego trawienia.
  • Witamina E (α-tokoferol) i naturalne antyoksydanty zwiększają odporność.
  • Wysoka zawartość białka i tłuszczu dostarcza energię dla właściwego wzrostu.

Karma dla szczeniąt małych i średnich ras takich jak Cavalier King Charles Spaniel, Collie, Chuihuahua, Chiński grzywacz, Yorkshire Terrier, Mops, Terrier czeski, Owczarek szetlandzki, Highland White Terrier...

Skład:
mięso drobiowe i produkty pochodzenia drobiowego (min. 38 %), ryż, kukurydza, pszenica, pulpa buraczana, drożdże, tłuszcz drobiowy, olej z łososia, minerały, DL-metionina, L-lizyna, miedziowy siarczan pięciowodny (CuSO4 x 5H2O), witamina A, witamina D3, witamina E.

Analiza składu:
Białko - 32 %
Tłuszcz - 16 %
Wilgotność - 10 %
Błonnik - 4 %
Wapń - 1,6 %
Fosfor - 1 %
Miedź - 20 mg
Witamina A - 20 000 IU
Witamina D3 - 2000 IU
Witamina E - 200 mg







UWAGA! DO KAŻDEJ ZAKUPIONEJ AUKCJI OTRZYMASZ
WÓR PRZYSMAKÓW DLA SWOJEGO PUPILA GRATIS!


  • Sprzedawane przez nas przysmaki pomagają ograniczyć przyrastanie płytki i kamienia nazębnego. Wybierając ten zestaw mają Państwo pewność, że podczas produkcji nie zostały wykorzystane żadne substancje konserwujące ani niepotrzebne wypełniacze.

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że białko zwierzęce jest podstawowym składnikiem budulcowym dla organizmu każdego psa. Przysmaki są produkowane w sposób, który pozwala na zachowanie wszystkich substancji odżywczych, witamin, aminokwasów i mikroelementów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu psa.

  • Dzięki kilku gatunkom gryzaków Państwa pupil ma zapewnioną różnorodność w diecie, i każdego dnia może delektować się innym przysmakiem.Ta codzienna porcja naturalnych, zdrowych kąsków sprawi, że Państwa pies będzie silny, jego zęby zdrowe a odporność wzmocniona.

  • Zawartość 250g




Zobacz moje pozostałe aukcje
















Współpracujemy z najlepszymi producentami oraz importerami karm dla psów i kotów, posiadamy produkty tylko najwyższej jakości z długimi okresami przydatności do spożycia w bardzo atrakcyjnych cenach!


Priorytetem, jaki przyświeca naszej działalności jest sprzedaż produktów najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę przy zachowaniu profesjonalnego poziomu obsługi klienta.
Po zakupie towaru prosimy o potwierdzenie zamówienia klikając na link, który otrzymają Państwo drogą mailową, i wypełnienie znajdującego się w nim formularza.

W tytule przelewu powinien znajdować się nick allegro kupującego oraz numer aukcji na której przedmiot został wylicytowany, wpływa to znacznie na czas wysyłki przedmiotu.

Na każdy produkt wystawiamy paragon, który jest zarazem gwarancją oraz umożliwia zwrot towaru w formie nienaruszonej zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronienie których praw konsumentów oraz odpowiedzialności(...)",Dz.U. Nr 22, poz. 271.

Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę Vat.

Wszystkie komentarze wystawiane są przez nas  po otrzymaniu komentarza od nabywcy.

Towar przed wysyłką jest  sprawdzany, jednak mogą się zdarzyć przypadki losowe , wtedy bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny  wyjaśnimy i wyprostujemy pomyłkę. Zadowolony klient to nasza satysfakcja, prosimy o przemyślane wystawianie komentarzy.