Bramka Telefoniczna Planet VIP-400FO
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik BoMar_2
numer aukcji: 4603858188
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 43
Koniec: 13-10-2014, 13:26
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
wyprzedaż
Celem uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
mail.:[zasłonięte]@bomar2.pl
kom.: 666-[zasłonięte]-291
Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją warunków znajdujących się
w opisie aukcji oraz na stronie “o mnie”.
Mega szybka wysyłka w 24h w dni robocze
Koszty przesyłki:
*Opcja za pobraniem jest dostępna dla allegrowiczów
z co najmniej 5 pozytywnymi komentarzami.
BGŻ: 742[zasłonięte]004511[zasłonięte]00002[zasłonięte]470
używany
Identyfikatory produktu
Marka: Planet
Model: VIP-400FO
Porty
LAN: 1 port RJ-45 10/100 Base-TX
Konsola: 1 RS-232 DB-9
Linie telefoniczne: 4 porty RJ-11 FXO
Obsługiwane kodeki audio
PG.711 PCM 64 kbps (A-law, u-law)
G.723.1A ACELP/M-MLQ (5.3/6.3 kbps)
G.729AB CS-ACELP (8 kbps)
G.726 (16 kbps)
Obsługa faksu
T.30 Gr.3, T.38
Formaty modulacji: V.21, V.27ter, V.29, V.17 FAX over IP
Protokoły H.323
H.323 wersja 3
Podgrupa RAS dla terminali i obsługi bramek
(tabela 19/H.255.0)
Podgrupa H.245 Podgrupa Q.931
(tabela 4/H.255.0)
Obróbka dźwięku
Ilość jednoczesnych połączeń
4
Typ interfejsu telefonicznego
4 porty RJ-11 FXO
Pętla prądowa
25 mA
Napięcie dzwonienia
40V RMS
Sygnał dzwonienia
16,67Hz, 20Hz, 25Hz, 50Hz
Impedancja linii (ohm)
900
Wprowadzane tłumienie
2 dB
Pasmo przenoszenia
300 Hz - 3400 Hz
Regulacja poziomu sygnału we.
-6dB - + 6 dB
Wzmocnienie wyjściowe
0 dB - + 13 dB
Zarządzanie
Konsola RS-232, Telnet, HTTP
Wskaźniki wizualne
Diody LED: Power LAN: Link/ACT, 100Mbps, Col, TEL.: Ring, Active
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz AC 230V / DC 12V, 2,5A
Wymiary
150 x 220 x 44 mm (Sz x Gł x Wys)
Warunki pracy
Temperatura: 0 do 50 st.C Wilgotność: 5 - 90 % bez kondensacji
Certyfikaty
FCC part 15, CE
Zestaw zawiera
Zasilacz 12V