Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bourjois,Paese,Bell,LancrOne + pędzle - ZESTAW

09-07-2014, 14:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 36.08 zł     
Użytkownik Flamcia
numer aukcji: 4378277031
Miejscowość Kraków
Licytowało: 4    Wyświetleń: 122   
Koniec: 09-07-2014, 14:10

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam!

Ma do zaoferowania zestaw kosmetyków do makijażu, robię właśnie porządki i znalazłam rzeczy których nie używam i nie będę używać. Oto co się w nim znajduje:

1. Bourjois - podkład healthy mix nr 51 Light Vanila - był używany parę razy, na zdjęciu widać ile go jest tak do czerwonego napisu, który jest nad napisem healthy mix.

2. Paese - podkład long cover fluid nr 04 opalony. - był użyty kilka razy, zostało jakieś 2/3 produktu

3. Bell - podkład long lasting nr 05 caramel - zostało może połowa, ale nie jestem pewna.

4. Bell - podkład lightening skin perfection long lasting nr 01 ligh beige - nr się starł ale dobrze pamiętam - zostało ok połowy.

5. Vipera - puder sypki brązujący ze złotymi drobinkami - praktycznie cały :), użyty może 1 raz

6. Wet and wild - puder mineralny  odcień fair - - używany parę razy, ale jest go sporo jeszcze, jakieś 3/4

7. LancrOne - paleta cieni - określam stan na dobry, cienie są używane przeze mnie, niektóre może bardziej bo potrzebowałam do innych rzeczy.

8. Pędzel Elf - do pudru

9. drugi do różu skośny taki, a trzeci to jako prezent:)

Zestaw jest używane, ale myślę, że się którejś z Was przyda. Można wypróbować niektóre produkty za niewielką cenę. Zdjęcia są oryginalne.

Pozdrawiam i zapraszam do licytacji :)