|
Witamy na naszej aukcji!
Przedmiotem naszej aukcji jest pachnący wyjątkowy
Aksamitny balsam do ciała Orchidea i Curacao z serii Botanic Garden Organique,
Chcielibyśmy zapewnić Państwu niezapomniane chwile i wrażenia oraz odrobinę relaksu przy zabiegach pielęgnacyjnych przez dobranietylko naturalnych kosmetyków, robionych na bazie składników organicznych. Wspaniały zapach i wyjątkowa egzystencja na pewno zachęci Państwa do częstych powrotów do zacisza domowego Spa.
Aksamitny balsam Orchidea I Curacao
ORGANIQUE 250 ml
Jest to seria o właściwościach upiększających i przeciwstarzeniowych. Dzięki zawartości wyciągu z orchidei widocznie poprawia wygląd i kondycję skóry. Silnie nawilża..
Szczególnie polecana dla skóry suchej, alergicznej oraz delikatnej, skłonnej do tworzenia się zmarszczek i przebarwień a także dla osób palących papierosy
Aksamitny, odmładzający balsam do ciała o zmysłowym zapachu orchidei i gorzkiej pomarańczy. Polecany w szczególności do skóry delikatnej, suchej, z tendencją do utraty jędrności. Wyciąg z niezwykłego kwiatu, jakim jest orchidea, wspomaga skórę w walce z procesami starzenia oraz aktywuje produkcję kolagenu i elastyny. Optymalnie dobrana formuła pozbawiona jest szkodliwych substancji (kosmetyk wegański). Balsam posiada neutralne pH, nie obciąża skóry, doskonale ją nawilża i uelastycznia oraz zapewnia młody, atrakcyjny wygląd.
Podaruj sobie odrobinę wyjątkowej zmysłowości … w Twoim domowym SPA.
Gorąco polecamy!
|