Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BOSCH PCQ 715B80E GWAR F-VAT RATY 22/[zasłonięte]861-56 W-wa

21-01-2012, 20:28
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 179 zł     
Użytkownik D7T
numer aukcji: 2033712550
Miejscowość Warszawa GG 7848223
Wyświetleń: 45   
Koniec: 16-01-2012 19:04:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Bosch
Szerokość (cm): 70.00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

A

logo
NASZA DZIAŁALNOŚĆ
WAŻNE KONTAKTY
ZADZWOŃ DO NAS
REALIZACJA
  ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY
Z DNIA NA DZIEŃ
 
NASZ TRANSPORTPARTNER
NASZ ASORTYMENT
 

star RTV star AGD
star KAMERY star APARATY
star TV star LCD star PLAZMY
star KINO DOMOWE star HI-FI
600-[zasłonięte]-436, 509-[zasłonięte]-174 lub 022/[zasłonięte]861-56 (w godz 10-18)

 
NASZ PKO BANK POLSKI
  pko PKO Bank Polski Konto Nr:
531[zasłonięte]118500[zasłonięte]70201[zasłonięte]182
 
 
NASZ m BANK
  pko m Bank Konto Nr:
261[zasłonięte]200400[zasłonięte]60230[zasłonięte]717
 
TWÓJ ULUBIONY SKLEP
 
OPIS PRODUKTU
  BOSCH PCQ 715B80E
PŁYTA GAZOWA  70 cm.
Cena 1179 zł www BOSCH

Cena brutto, możliwe raty Lukas lub Żagiel raty od 3 do 36 tel 022/[zasłonięte]861-56. Akceptujemy karty kredytowe. Pracujemy w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku, zamówienia realizujemy z dnia na dzień.

 
DANE TECHNICZNE
 

5 palników gazowych: 1 mocny, 2 standardowe, 1 oszczędny, 1 palnik Wok Lewy przód: Palnik oszczędny 1 kW Tylny lewy: Palnik normalny 1.7 kW Centralny: Palnik Wok 4 kW Tylny prawy: Palnik wysokiej mocy 3 kW Prawy przód: Palnik normalny 1.7 kW Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle (zapalanie 1 ręką) Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Dwuczęściowy, emaliowany ruszt Ustawione na gaz ziemny (20 mbar)

 
GWARANCJA
 

Bezpieczeństwo zakupu
Na alle istniejemy od 2002 roku firma na rynku dziaŁa od 10 lat. Sprzedawany przez nas towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i pochodzi od POLSKIEGO dystrybutora. Okres gwarancji od 1 do 5 lat w zależności od marki i modelu. Kupując u nas kupujesz w firmie, wystawiamy F-VAT. Nie prowadzimy TAX-FREE. Reklamacje zgodnie z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej - Wszystkie reklamacje pisemnie faxem 022/[zasłonięte]861-56 lub e mailem: [zasłonięte]@op.pl
Wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone w przypadku uszkodzenia przesyłki kupujący ma 5 dni roboczych na zgłoszenie uszkodzenia przesyłki w firmie kurierskiej i odesłanie do nas uszkodzonego towaru wraz z raportem uszkodzenia przesyłki sporządzonym przez kuriera. Sprawy napraw gwarancyjnych sugerujemy załatwiać bezpośrednio w serwisach odpowiednich dla miejsca zamieszkania co znacznie przyspiesza czas naprawy. Zgodnie z ustawą o wylicytowanych przedmiotach na aukcjach interenowych zwrotów nie przyjmujemy! - Prosimy o przemyślane zakupy.

Komentarze
Potwierdzeniem wiarygodności sprzedawcy są również komentarze. Sprawdź nasze opinie lub Sprawdź nas wysyłając maile do kilku wybranych allegrowiczów, którzy w ostatnim czasie dokonywali zakupy u nas i poproś o opis przebiegu transakcji.

Gwarancja i dowód zakupu
Do każdej sprzedaży dołączony jest paragon lub F-vat oraz podbita i wypełniona karta Gwarancyjna.

 
REALIZACJA
 

Zalicytujesz - co dalej?
Po zakonczeniu aukcji otrzymasz od nas maila w sprawie realizacji tranzakcji. Jeżeli zależy Ci na innej formie finalizacji transakcji niz to wynika z opisu na Allegro lub otrzymanej wiadomosci - napisz do nas [zasłonięte]@op.pl Pamietaj! Pisz zawsze ze swojego konta na allegro korzystajac z odpowiedniego formularza (kliknij link z adresem e-mail w opisie aukcji lub skorzystaj z opcji „Zadaj pytanie Sprzedajacemu”. Piszac wiadomosc zawsze podawaj swój nick oraz numer aukcji, w sprawie której piszesz.

Dostawa
PACZKI wysyłamy zawsze korzystaj?c z uslug FIRMY KOLPORTER. O kosztach przesyłki w innych przypadkach informujemy kupujacego odrebnie. Korzystamy z uslug firmy kurierskiej KOLPORTER (przesylki ubezpieczone o podanej wartosci i z opisem zawartosci). zł.

Adres
Pamietaj! Sprzęt wysyłamy na adres podany na Allegro - jeżli nie jest właściwy... zmien go. Jeżeli zależy Ci na przesylce pod inny adres - żądać tego możesz wysyłajac maila WYŁĄCZNIE z własnego konta na Allegro (pamiętaj o nick'u i numerze aukcji).

Komentarze
Zawsze otrzymasz po wyslaniu towaru wiadomości od nas oraz komentarz. Nie wystawiamy komentarzy negatywnych "w odwecie". Jeśli Ty dotrzymales warunków tranzakcji, a z naszej obslugi nie będziesz zadowolony - wystaw wlaściwy komentarz. My odpowiemy komentarzem stosownym do przebiegu tranzakcji w częsci, za którą Ty jesteś odpowiedzialny. Do komentarzy negatywnych odnosimy się wyłącznie udzielając odpowiedzi na nie, o ile takowa uznamy za konieczną.

 
DLACZEGO U NAS?
  star sprzęt pochodzi bezpośrednio od dystrybutora lub producenta,
star na wszystkie artykuły zakupione u nas otrzymacie Państwo gwarancje pisemną,
star dostawa do klienta w terminie nie przekraczającym 7 dni,
star możliwość zakupu na raty (3-36, rat oprocentowanie 1 % miesięcznie wartości      kredytu),
star dostawa naszym transportem lub kurierem KOLPORTER.
star możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie.
star inne argumenty? przeczytaj uważnie całość opisu oraz strone o mnie.
 
   
Nasz adres emailowy: [zasłonięte]@op.pl
Nasz telefone: 600-[zasłonięte]-436, 509-[zasłonięte]-174
lub 022/[zasłonięte]861-56 (w godz 10-18)
Copyright C 2011 D7T - ALL Rights Reserve