WITAM SERDECZNIE
Przedmiotem aukcji jest bluzka ciążowa firmy H&M MAMA
Rozmiar z metki – „L” to wychodzi jakieś 44/46
Kolor – czarna
Aby dokładnie pokazać bluzkę starałam się rozjaśnić zdjęcie … ale czy mi się udało? spróbuję opisać … bluzka posiada „odcięcie” pod biustem, które jest formy trapezu … natomiast część na biuście jest „kopertowa” umożliwiająca karmić dziecko bez podwijania czy opuszczania bluzki – pokazałam na zdjęciu.
Skład – 95% bawełna, 5% elastan
STAN BLUZKI – IDEALNY
Na swoich aukcjach sprzedaję tylko takie rzeczy, które osobiście bym jeszcze wykorzystała,
nic zbyt starego, zniszczonego. Wszystko staram się opisać bardzo szczegółowo abyście Państwo wiedzieli, co kupujecie i w jakim stanie.
Zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed terminem
bez podania konkretnego powodu.
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO LICYTACJI
I NA POZOSTAŁE MOJE AUKCJE
gdzie wystawiam ubrania ciążowe, sprzed ciąży (mój rozmiar uległ zmianie) oraz dziecięce … oczywiście sukcesywnie, w miarę możliwości danych przez dziecko.
Jeśli kupujesz na kilku moich aukcjach za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ – najwyższą kwotę z wygranych aukcji.
Jeśli uważasz, że podane w aukcji koszty przesyłki są za duże … nie kupuj … na niniejszą kwotę składają się koszty opakowania i przesyłki.