Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BLACKBURNE Podwójny naciąg, dwa naciągi Rakieta

04-08-2012, 8:35
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 400 zł     
Użytkownik Obenek1
numer aukcji: 2444506629
Miejscowość Nadarzyn
Wyświetleń: 72   
Koniec: 08-07-2012, 17:53

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Rakieta tenisowa BLACKBURNE DS 107 posiada dwa naciągi po obu stronach ramy.

To rakieta 21ego wieku! Bywa, że nawet najlepsi tenisiści na świecie czasem uderzą piłkę ramą, a co dopiero średnio zaawansowani czy początkujący. Teraz nadeszła era rakiety tenisowej BLACKBURNE DS 107 z podwójnym naciągiem i te niecentryczne uderzenia staną się jedynie przykrym wspomnieniem.

KONSTRUKCJA

Nowatorska i rewolucyjnakonstrukcja rakiety do tenisa przez BLACKBURNEDOUBLE STRUNG SYSTEMS TM. spowodowała likwidacjęproblemów z uderzeniami krawędzią ramy rakiety. W procesieeliminowania tego koszmaru uderzeń ramą rozwijająca się wciąż technikadostarczała dodatkowe możliwości technologiczne rezultatem czego jestrakieta BLACKBURNE DS 107, która teraz dostarcza wielu istotnychkorzyści dla zawodników na różnych poziomach zaawansowania.

Rozwiązanie: Uznał, że utworzenie dwóch niezależnych połaci naciągów najednej ramie spowodowałoby wyeliminowanie niewykorzystanej dotądpowierzchni rakiety, a mianowicie w okolicach styku naciągu z ramą. Taczęść rakiety jak dotąd była bezużyteczna, wręcz szkodliwa dlauderzającego.

BRYŁA W MIEJSCE PŁASZCZYZNY

Tradycyjnie rakiety wykorzystująkonstrukcję dwuwymiarową. Jednakże dwaniezależne naciągi po każdej ze stron ramy rakiety tworzą wspólnie z tąramą trójwymiarową – przestrzenną konstrukcją.Takie rozwiązanie, jakkolwiek nowatorskie dla tenisa, to jestoczywistością w inżynierii w różnych dziedzinach ze względu na swojąwytrzymałość i stabilność. Przy konstrukcji skrzydeł samolotów czymostów od setek lat inżynierowie wykorzystują rozwiązania przestrzennedla stworzenia trójwymiarowych, lekkich i bardzo wytrzymałych, a zarazem niezmierne stabilnych konstrukcji.


WIĘCEJ STABILNOŚCI

Dzięki swej skrzyniowej -przestrzennej konstrukcji rakietaBLACKBURNE posiada wspaniałewłaściwości sprężyste bez nadmiernej elastyczności powodującejskręcanie i przenoszenie drgań. Wszystkie te czynniki wypływająpozytywnie na znacznezwiększenie jakość wszelkiego rodzaju odbić znanych w tenisie.Jednocześnie owa stabilnośćkonstrukcji eliminuje kontuzje wynikające z tzw. „łokcia tenisisty”.Więce o tym w dziale "KORZYŚCI".

rozmiar tylko nr 5 i kilka nr 4

Blackburne Polska

[zasłonięte]@blackburne.pl

tel. 511 [zasłonięte] 500