BLACK&DECKER KS1500LK pilarka tarczowa piła
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik robo-kop
numer aukcji: 4226124074
Miejscowość ŁÓDŹ
Licytowało: 1    Wyświetleń: 42
PILARKA  TARCZOWA
BLACK&DECKER  KS1500LK
DANE TECHNICZNE
moc - 1.500W
śr. tarczy zew./wew. - 190/16mm
maks. głębokość cięcia przy 45°/90° - 50/65mm
prędkość bez obciążenia - 5.000obr/min.
waga - 5,4kg
OPIS PRODUKTU
Głębokość cięcia do 65 mm pozwala na szybkie i łatwe cięcie poprzeczne, wzdłużne i ukośne.
Mocny silnik o mocy 1500 W gwarantujący wszechstronność zastosowań.