Blacha do pizzy
Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej pokrytej teflonem. Dzięki temu ciasto nie przykleja się. Bardzo wygodna w użyciu i łatwa w czyszczeniu. Nie ulega zniszczeniu przy pieczeniu do +280°C. Nie należy myć blachy w zmywarce.
Opis: Materiał: Blacha stalowa pokryta teflonem Średnica zewnętrzna: 20,5 cm Średnica wewnętrzna: 18,5 cm Wysokość: 2,5 cm
Waga: 192 g
Firma Contacto
Firma Contacto oferuje swoim klientom szeroką gamę akcesorii kuchennych wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej. Akcesoria kuchenne firmy Contacto są praktyczne i funkcjonalne. Produkty te doskonale sprawdzają się zarówno w profesjonalnych kuchniach w hotelach i restauracjach, jak i w naszych domach.
Kupując u nas kupujesz bezpośrednio w Niemczech!
Jak to możliwe? Po prostu- nasza firma ma magazyny bezpośrednio przy polsko-niemieckiej granicy. Zamówienie jest przygotowywane w Niemczech, potem przewiezione do Polski i stamtąd wysłane. Każde zamówienie realizujemy w przeciągu trzech dni!
Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Email: [zasłonięte]@faimex.de GG: 50[zasłonięte]350 Tel: +49 [zasłonięte][zasłonięte]400 865