Dane kontaktowe
Mercurius Gliwice Sp. z o.o.
ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 14 b
44-100 Gliwice
pn - pt 10.00 - 18.00
sb 10.00 - 14.00
e-mail: [zasłonięte]@ksiegarniagliwice.pl
tel. 32 [zasłonięte] 19
fax. 32 [zasłonięte] 22
Raiffeisen POLBANK
88 1750 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0350000 [zasłonięte] 270118
Ważne informacje
Po wylicytowaniu przedmiotu koniecznie wypełnij formularz dostawy, jeśli chcesz zmienić adres dostawy - zrób to właśnie tutaj.
Do zakupionych książek dostaniesz paragon (na życzenie fakturę VAT), gwarantujące Ci rozpatrzenie reklamacji.
Kontaktując się z nami, zawsze używaj swojego nicka, pozwoli to nam szybciej zająć się Twoją sprawą.
Każdą przesyłkę starannie pakujemy w tekturowe pudełko albo kopertę ochronną, tak aby w stanie nienaruszonym dotarła do odbiorcy.
Biologia komórki roślinnej. Tom 2. Funkcja
autor: Wojtaszek Przemysław, Woźny Adam, Ratajczak Lech
wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
rok wydania: 2008
ilość stron: VIII + 672
oprawa: miękka
format: 16,5 x 24 cm
ISBN: 978[zasłonięte][zasłonięte]11486
EAN: 978[zasłonięte][zasłonięte]11486
EGZEMPLARZ POWYSTAWOWY, KSIĄŻKA NIECZYTANA, NIEWIELKIE ŚLADY UŻYTKOWANIA!
Wszystko o biologii komórki roślinnej!
Nowoczesny podręcznik poświęcony biologii komórki roślinnej. Jego motywem przewodnim są ścisłe związki między strukturą składników budujących komórkę, a jej funkcjonowaniem. W książce uwzględniono najnowsze koncepcje naukowe oparte na wynikach badań. Podręcznik składa się z 2 tomów.
W tomie 2 zebrano informacje dotyczące:
* budowy i działania genomu komórek roślin;
* funkcjonowania systemu błon wewnętrznych;
* integracji metabolicznej i homeostazy energetycznej;
* biomechaniki;
* systemów komunikacji wewnątrz- i międzykomórkowej;
* wzrostu i różnicowania.
W tomie 2 zgromadzono niezbędne dane uzyskane nie tylko metodami biologii komórki, ale również biochemii, biofizyki, biologii molekularnej oraz fizjologii, aby w jak najlepszy sposób opisać złożoność funkcjonowania komórek roślin. Wiele informacji zawartych w książce pojawia się po raz pierwszy w polskiej literaturze. Książka jest bogato ilustrowana. Oprócz zdjęć i rysunków, w tomie 2 czytelnik znajdzie również dalszą część słowniczka podstawowych terminów biologii komórki oraz zbiór interesujących adresów internetowych, przydatnych w indywidualnych poszukiwaniach informacji o biologii komórki roślinnej i z dziedzin pokrewnych.
Podręcznik przeznaczony jest dla studentów: biologii, biotechnologii, bioinformatyki, różnych działów nauk rolniczych (technologii żywności, rolnictwa, ogrodnictwa, leśnictwa), medycznych i pokrewnych ze wszystkich typów uczelni. Książka jest również znakomitym materiałem źródłowym lub uzupełniającym dla doktorantów i pracowników naukowych zajmujących się szeroko pojmowaną biologią roślin, a także dla uczniów i nauczycieli szkół średnich oraz osób pragnących wejrzeć w fascynujący świat komórek roślin.
Zespół autorski tworzą: Zygmunt Hejnowicz, Grzegorz Jackowski, Wiesław Jarmuszkiewicz, Anna Kasprowicz, Jolanta Małuszyńska, Lech Ratajczak, Anna Rychter, Zofia Szfeykowska-Kulińska, Andrzej Tretyn, Kazimierz Trębacz, Przemysław Wojtaszek, Adam Woźny, Beata Zagórska-Marek.