Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bio Age Ksylitol 1kg USZODZONY !!!

17-01-2012, 4:27
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 69 zł     
Użytkownik Energy_Shop
numer aukcji: 2029970356
Miejscowość Węgrów,Warszawa,Biała Podl
Wyświetleń: 36   
Koniec: 30-01-2012 12:11:03

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


       


      OBSŁUGA AUKCJI ALLEGRO
      w godz. pn-pt 9-17, sob 9-13
      Ania
      email: energy_[zasłonięte]@o2.pl
tel. 535 [zasłonięte] 366
      GG: 11[zasłonięte]728Porady dt. suplementacji,
      diety treningu:

      Piotr
      email: energy_[zasłonięte]@o2.pl
      tel. 509 [zasłonięte] 858
      GG:[zasłonięte]14073
 
671[zasłonięte]200400[zasłonięte]00250[zasłonięte]240


Odbiór Osobisty

0zł


Szczegóły kosztów wysyłki dostępne w kolumnie Dostawa i Płatność

 

 Po zakupie proszę o wyśłanie maila z określeniem formy płatności czy to będzie wpłata na konto czy pobranie.

Produkty sprzedawane przez nas są oryginalne, fabrycznie zamknięte z min. 6 miesięczną data ważności.

Istnieje możliwość odesłania towaru do 10 dni bez podania przyczyny, pod warunkiem że produkt nie został otwarty.

Wszystkie produkty sprzedawane przez nas zostały dopuszczone do obrotu poza aptecznego na terenie Polski

Towar wysyłam tego samego dnia lub najpóźniej na drugi dzień po wpłacie pieniędzy na konto. (zdarzają się przypadki że produktu może chwilowo zabraknąć wtedy wysyłka może się opóźnić max 1-3.

Nie wysyłam za pobraniem dla osób z przewagą komentarzy negatywnych i dla kopertek.

Jeśli kupisz u mnie więcej niż jeden produkt wysyłam zawsze w jednej paczce.


 

 

Należymy do najlepszej sieci sklepów PERFECT BODY CENTER 

Kupując u nas masz pewność oryginalnego towaru prostu od producenta. 

  

Bio Age Ksylitol 1kg USZODZONY

 

data ważności: 17.05.2014r

 

delikatne uszkodzenie na dole na zgrzewie

zaklejone

 

 

 

Opakowanie zawiera 1000 g produktu. 
 
Opakowania są zabezpieczone zgrzewem przed niepowołanym otwarciem.

 Dlaczego zakupy u nas? To proste - jesteśmy bezpośrednim importerem Fińskiego ksylitolu produkcji Danisco. Zapewniamy bezpieczeństwo produktu i pełną higienę podczas całego procesu konfekcjonowania. Nie prowadzimy firmy w garażu, piwnicy itp. miejscach.

    Nasza firma jest pod stałą kontrolą SANEPIDU, posiadamy wdrożony system bezpieczeństwa żywności HACCAP. Gwarancją jakości niech będzie również zatwierdzenie firmy jako exportera do USA przez FDA - amerykańską agencję do spraw bezpieczeństwa żywności. Naszym głównym profilem produkcji są suplementy diety. Jako firma farmaceutyczna posiadamy wiedzę i doświadczenie by gwarantować Tobie pełne bezpieczeństwo produktu.

    Zapraszamy do zakupu KSYLITOLU produkcji Danisco.

Do każdego opakowanie dołączamy kopię oryginalnego certyfiktu producenta. Gwarantujemy zawsze świeży produkt z długim terminem przydatności (aktualnie jest to grudzień 2013r)

Zaufaj fachowcom, kupuj tylko z pewnego źródła!
KSYLITOL

Ksylitol jest tak zwanym alkoholem cukrowym, uzyskiwanym najczęściej z drzewa brzozy.  W jego  cząsteczce jest 5 atomów węgla. W przeciwieństwie do cukrów 6-cio i  12-sto węglowych takich  jak: glukoza, fruktoza, sacharoza i laktoza nie  fermentuje w przewodzie pokarmowym.

         Ksylitol jest powoli przetwarzany w  organizmie z minimalnym udziałem insuliny, wskutek  czego posiada ponad  14-krotnie niższy indeks glikemiczny od cukru. Dzięki temu jest bardzo   bezpieczny dla diabetyków. Utrzymując niski poziom insuliny, przeciwdziała  procesom  przedwczesnego starzenia. Ponadto zawiera prawie 2-razy mniej  kalorii niż cukier!

         Zalecany  jest dla osób zagrożonych i dotkniętych  osteoporozą, gdyż zwiększa  przyswajanie wapnia,  przywracając w ten sposób  właściwą konsystencję kości. Dzięki antybakteryjnemu działaniu  podnosi  odporność organizmu. Potrafi likwidować drobne ubytki próchnicze oraz  zapalenie  dziąseł i ozębnej poprzez przywracanie właściwego pH śliny (dlatego  przed przełknięciem  zalecane jest przepłukiwanie rozpuszczonym w ślinie  ksylitolem jamy ustnej - nawet już po  umyciu zębów).

         Ksylitol jest skutecznym środkiem przeciwko szkodliwym  bakteriom jelit-  np. Helicobacter pylori której przypisuje się między innymi  owrzodzenie żołądka. Ogranicza  rozwój pleśni i drożdżaków - na przykład  Candida albicans  - w przewodzie pokarmowym.  Zmniejsza też łaknienie cukru.  Fińscy naukowcy zalecają spożywanie do 40 g Ksylitolu  dziennie, dla wydatnego  wzmocnienia tkanki kostnej. Ksylitol może zastąpić cukier do  przyrządzania  różnych produktów kulinarnych .

         W przyrodzie ksylitol jest szeroko rozpowszechniony, choć występuje w małych  ilościach.  Można go znaleźć w niektórych owocach, jagodach, grzybach,  warzywach, twardym drewnie  (szczególnie brzozowym - Finowie nazywają go stąd  "brzozowym cukrem") i kolbach kukurydzy.  W garści malin jest niespełna gram  ksylitolu. Nasze organizmy w swoim codziennym  metabolizmie używają ksylitolu,  produkując go w ilości 15 gramów z różnych źródeł pokarmu.  Przez organizm  ludzki ksylitol jest powoli stopniowo przyswajany, osiągając wartość   kaloryczną niższą o 40% niż inne węglowodany. Z tych względów daje on w  efekcie istotnie  zmniejszone: wzrost poziomu glukozy we krwi oraz reakcję  insulinową organizmu na wchłanianie glukozy (o przeszło 60% serum insuliny  mniej w krytycznym czasie 30 min. niż  dla glukozy czy cukru). W ten sposób  możliwe jest osiąganie przez diabetyków kontroli  poziomu glukozy we krwi,  poziomu lipidów i wagi ciała. Odkryty w 1891 roku stosowany jest  ksylitol od  lat 60-tych XX wieku. W szeregu krajów popularny zamiennik cukru dla   diabetyków. FDA i JEFCA, organ doradczy WHO i FAQ stwierdził, że dla  ksylitolu nie istnieje  granica spożycia (ADI - dopuszczalna dzienna dawka),  co znaczy, że jest on całkowicie  bezpieczny niezależnie od spożywanej ilości  dziennej.         Ponad 25 lat badań potwierdza, że  ksylitol jest najlepszym  zamiennikiem cukru dla zębów. Używanie ksylitolu redukuje stopień  psucia się  zębów zarówno dla grupy o wysokim ryzyku (znaczny stopień uszkodzenia   uzębienia) jak i niskim (brak oznak próchnicy i wysoka dbałość o zęby).  Badania, które  uzyskały aprobatę 6 narodowych związków dentystycznych  wykazują, że 4 do 12 gramów są  wystarczające do całkowitego i trwałego  zabezpieczenia zębów. Zastępuje on też skutecznie,  dzięki podwyższeniu  odczynu PH w ustach, odświeżacze oddechu. Dobroczynny wpływ ksylitolu  jest  odnotowywany nie tylko w powstrzymywaniu rozwoju bakterii z gatunku  Sterptococcus  mutans powodujących próchnicę, ale także tych z gatunku  Sterptococcus pneumoniae,  powodujących ostre zapalenie ucha środkowego.  Badacze z Iowa wykazali natomiast, iż  ksylitol może być środkiem  zapobiegawczym przeciw bakteryjnemu zakażeniu płuc i oskrzeli u  chorych na  mukowiscydozę.

         Ksylitol jest bardzo wskazany dla osób pragnących odchudzać się (bez  ascetycznego  odmawiania sobie słodyczy) ze względu na to, iż poza bezspornymi  zaletami (zmniejszenie  zapotrzebowania na insulinę i własnościami  bakteriobójczymi) dostarcza on organizmowi o 40%  mniej kalorii niż cukier, a  jest (w 100%) równie słodki. Ksylitol ułatwia mineralizację  (przyswajanie  minerałów przez organizm) np. przyswajanie wapnia przez kości, a więc działa   wspomagająco przy osteoporozie. Ksylitol jest białą, krystaliczną substancją,  która wygląda  i smakuje jak cukier. Tym różni się od innych substancji  słodzących takich jak sorbitol,  fruktoza czy glukoza, że w molekule ma 5  zamiast 6 atomów węgla, w efekcie daje odczyn  zasadowy w organizmie, a nie  kwasowy jak cukier (niszczy bakterie a nie powoduje ich  rozwój).         Ksylitol, który doczekał się ponad 1500 opracowań naukowych pozyskiwany jest  jedynie ze  źródeł naturalnych (np. w Finlandii tylko z brzozy).

Bio Age Ksylitol 1kg USZODZONY !!!