Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BIELENDA Nano Cell Xtreme płyn micelarny

06-06-2014, 15:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 10.99 zł     
Użytkownik DrogeriaNina
numer aukcji: 4280042900
Miejscowość Brzoza
Wyświetleń: 3   
Koniec: 06-06-2014 14:52:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: Płyny micelarne
Waga (z opakowaniem): 0.25 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt

Email: [zasłonięte]@drogerianina.pl
Tel: 885[zasłonięte]912
Facebook

Nasz sklep DROGERIA NINA


DrogeriaNina

    Zapraszamy do naszego sklepu:
  • PROMOCJE!
  • NIŻSZE CENY!
  • PEŁNA OFERTA!

Transport

KOSZTY DOSTAWY
Nowe nieelastyczne cenniki dostaw, wprowadzone przez Allegro, zmusiły nas do zastosowania jednego, zryczałtowanego cennika przesyłek. W związku z tym, przy zakupach wieloprzedmiotowych, koszt ten może zostać wyliczony zbyt wysoki. Wszelkie powstałe z tego tytułu nadpłaty, przekraczające kwotę 2,00 zł, zostaną zwrócone na Państwa konto PayU na Allegro. Jeśli zamierzacie Państwo płacić przelewem tradycyjnym, a wysokość opłaty za przesyłkę wzbudza Państwa wątpliwości, prosimy przed wykonaniem zlecenia o kontakt mailowy lub telefoniczny.

FORMULARZ OPCJI DOSTAWY
Zachęcamy do wypełnienia formularza opcji dostawy po zakończeniu zakupów. Zostaną w nim wyliczone koszty dostawy za wybrany rodzaj przesyłki. W przypadku przesyłki kurierskiej opłata jest stała, niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów i wynosi 14,00 zł (przedpłata) i 19,00 zł (pobranie).

Wystawiamy faktury VAT

Witamy na aukcji użytkownika

DrogeriaNina

DROGERIA NINA - najlepsze polskie kosmetyki na www.drogerianina.pl

DrogeriaNina

 

Skorzystaj z promocji


BIELENDA Nano Cell Xtreme płyn micelarny nawilżająco-regenerujący

BIELENDA Nano Cell

Skuteczne odmłodzenie skóry i zaawansowana korekcja zmarszczek
inspirowana zabiegami medycyny estetycznej w gabinecie.

NANO CELL XTREME to zaawansowana terapia odmładzająca nowej generacji do cery dojrzałej 45+. 55+, 65+ oparta na innowacyjnych składnikach aktywnych w postaci mikroskopijnych cząsteczek, mających zdolność przeciskania się między przestrzeniami komórkowymi – tym samym głębszego przenikania do skóry i odbudowy jej od wewnątrz.  ADVANCED NANO PCT TECHNOLOGY  opracowana przez laboratoria szwajcarskie – maksymalnie wykorzystuje wyjątkowo skuteczne składniki przeciwzmarszczkowe: Roślinne Komórki Macierzyste zamknięte w liposomach,  stymulujące powstawanie nowych, młodych komórek skóry oraz najnowszą, najbardziej skuteczną niskocząsteczkową formę Kwasu Hialuronowego, który radykalnie podnosi poziom nawilżenia skóry od wewnątrz.

AKTYWNE ODRODZENIE KOMÓREK SKÓRY

Spektakularne efekty odmładzające gwarantują najnowocześniejsze NANO składniki aktywne.

ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE PHYTO CELL TEC™ ARGAN zamknięte w liposomach mają zdolność głębokiej i precyzyjnej penetracji skóry. To wyjątkowy składnik aktywny,   który działa nie tylko na naskórek ale również na głębsze warstwy skóry, w których stymuluje wytwarzane nowych, młodych komórek. Opóźnia procesy starzenia komórek skóry, witalizuje je, regeneruje i ożywia, dzięki czemu hamuje powstawanie zmarszczek i redukuje już istniejące.

NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY -  najnowsza, najbardziej skuteczna forma silnego składnika  nawilżającego, którego cząsteczki  o niskiej masie molekularnej, w odróżnieniu od innych postaci kwasu hialuronowego mają zdolność penetracji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra zostaje intensywnie nawilżona od wewnątrz – jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Nano Cell Xtreme profesjonalny płyn micelarny nawilżająco-regenerujący do mycia i demakijażu

Produkt: Innowacyjny płyn micelarny NANO CELL XTREME efektywnie zastępuje mleczko, tonik i wodę.

Działanie:

ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE PHYTO CELL TEC™ ARGAN zamknięte w liposomach opóźniają procesy starzenia komórek skóry, dzięki czemu hamuje powstawanie zmarszczek i redukuje już istniejące. NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY  ma zdolność penetracji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra zostaje intensywnie nawilżona od wewnątrz – staje się wyraźnie gładsza i jędrniejsza. MIKROSIECI KWASU HIALURONOWEGO tworzą na powierzchni skóry siateczkę, która skutecznie zatrzymuje wodę w naskórku.

Efekt:

Czysta i świeża skóra, wygładzona i intensywnie nawilżona.

Stosowanie: Zwilż wacik płynem, oczyść skórę. Nie spłukuj. Stosuj rano i wieczorem lub w ciągu dnia jako zabieg odświeżający. Następnie nałóż odpowiedni kosmetyk z linii NANO CELL XTREME.

Pojemność 200 ml

Zdjęcia produktu - galeria

BIELENDA Nano Cell Xtreme płyn micelarny
[DANE_EU][KOD]4026[/KOD][EAN]590[zasłonięte][zasłonięte]90150[/EAN][WYS]24[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]2[/WZN][/DANE_EU]