Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Biały zestaw duża szafa i komoda sekretarzyk

24-04-2014, 9:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 2 450 zł     
Użytkownik AAPgaleria
numer aukcji: 4140513867
Miejscowość Mysłowice
Wyświetleń: 87   
Koniec: 24-04-2014 08:48:57
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Biały zestaw duża szafa i komoda sekretarzyk

Bardzo ładny komplet zrobiony z litego drzewa.
Stan bardzo dobry , nada twemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.
Wymiary :
Szafa : długość 130 cm, wysokość 210 cm, szerokość 70cm.
Sekretarzyk : długość 105 cm, wysokość 135 cm, szerokość 50cm.Pamiętaj, że kupując na naszych aukcjach zawsze akceptujesz nasz regulamin, oraz zasady naszej wysyłki i transportu, opisane poniżej.
W przypadku pytań i wątpliwości, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.
Regulamin
 1. Jeżeli przed zakupem mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości: dotyczące przedmiotu, formy transportu, lub transakcji, konieczny jest kontakt telefoniczny.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem i odwołania ofert. Jednak robimy to tylko w przypadku gdy ktoś kupi mebel bezpośrednio w salonie za satysfakcjonująca nas cenę. Nigdy nie odwołujemy ofert z innych powodów.
 3. Przed zalicytowaniem należy się poważnie zastanowić ponieważ nie wycofujemy ofert
 4. Zastrzegam sobie prawo do wysłania mebla kurierem lub pocztą - paczka zostanie ubezpieczona na wartość towaru
 5. Nie wysyłamy zakupionych towarów za pobraniem
 6. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz, natomiast nie obejmuje ona wniesienia mebla do Państwa domu. Należy zorganizować osoby wnoszące
 7. Każdy mebel który jest rozkręcany, przywieziony zostanie w częściach.
 8. Kupujący ma obowiązek sprawdzenia przesyłki podczas jej odbioru w obecności kuriera (przy przesyłce kurierskiej). W razie uszkodzeń należy niezwłocznie spisać protokół reklamacji. Niedostosowanie się do tej zasady może spowodować, że reklamacja nie zostanie uznana.
 9. Po wylicytowaniu przedmiotu proszę o jak najszybsze potwierdzenie chęci odbioru mebla oraz podanie dokładnego adresu dostawy, jeśli jest inny niż na Allegro. W razie braku zainteresowania odbiorem, po 7 dniach wystawiamy go ponownie na aukcję i przyznajemy negatywny komentarz.
 10. Nie wysyłamy informacji potwierdzających wpłynięcie pieniędzy za mebel oraz o nadaniu przesyłki itp. Kierowca po prostu dzwoni przed przywiezieniem mebla.
 11. Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, pod warunkiem przesłania go w nienaruszonym stanie.
 12. Przepisów dotyczących zwrotu towarów w terminie 10 dni nie stosuje się do sprzedaży z licytacją.
 13. Koszty transportu zawsze pokrywa kupujący, zarówno przy zakupie, jak i przy ewentualnych reklamacjach.
 14. Od momentu przekazania przez nas zakupionego mebla przewoźnikowi odpowiedzialnym za kontakt z nim jest kupujący (podajemy telefon kontaktowy)
 15. W przypadku zakupienia przedmiotu (lub jego wylicytowania), konieczny jest pilny kontakt w celu ustalenia szczegółów transakcji (transportu, terminu). Brak takiego kontaktu w terminie przekraczającym 7 dni roboczych będzie rozumiany jako rezygnacja z transakcji, z winy kupującego.
Wysyłka i transport
Małe przedmioty zazwyczaj wysyłamy kurierem (starannie zapakowane) zgodnie z indywidualnym cennikiem na każdej aukcji.

W przypadku dużych ciężkich mebli korzystamy z własnego prywatnego transportu. Czas oczekiwania na taki transport to około 3 tygodni, jednak transport może dotrzeć nawet w 3 dni. Jest to uwarunkowane ilością sprzedanych mebli w ten rejonie. W takiej sytuacji bardzo prosimy o kontakt telefoczniny bądź mailowy, w celu ustalenia szczegółów transportu. Z naszej strony obiecujemy wykonać wszystko co możliwe, aby zakupionymi przedmiotami mogli Państwo się cieszyć jak najszybciej.

Oczywiście w każdym wypadku możliwy jest odbiór osobisty, bezpośrednio w naszej galerii ul. Plac Mieroszewskich 1, 41-400 Mysłowice. Wtedy też prosimy o telefon kontaktowy aby ustalić datę odbioru.
Płatności
Numer konta bankowego: 13 1940 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0762316 [zasłonięte] 000000
Nazwa banku: Credit Agricole
Dane Kontaktowe
Telefon: (+48) 501 [zasłonięte] 884, (+48) 501 [zasłonięte] 181
Mail: [zasłonięte]@antykiantyki.pl
Adres: ul. Plac Mieroszewskich 1, 41-400 Mysłowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 11.00 - 15.00
Sobota: 10.00 - 14.00

Istnieje również możliwość otwarcia galerii na życzenie klienta, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.
Uwaga dla pracowników Allegro: Wszystkie linki do zewnętrznej strony www.antykiantyki.pl są tutaj wstawione tylko i wyłącznie do celów informacyjnych. Ta strona nie jest sklepem internetowym, tylko wizytówką naszej firmy. Handel prowadzimy tylko za pomocą portalu Allegro.