|
Przedsiębiorstwo
ACTION
130[zasłonięte]166
Kontakt:
Dział handlowy:
[zasłonięte]@kamery-przemyslowe.eu
gg
:[zasłonięte]22514
Dział pomocy technicznej, reklamacji i wysyłek:
[zasłonięte]@kamery-przemyslowe.eu
fax: 095 [zasłonięte]1970
Pracujemy w godz:
10.00 - 17.00 w dni robocze.
Kontakt możliwy wyłącznie drogą elektroniczną.
Sprzedaż na raty:
Koszt przesyłki:
Poczta Polska
Paczka 48
12zł - płatność przelewem
16zł - płatność przy odbiorze
8,5 - odbiór w punkcie ,płatność przelewem
13zł - odbiór w punkcie, płatność przy odbiorze
Paczką 48 możemy wysłać towar o wadze do 5kg. Paczka 48 jest ubezpieczona do kwoty 1000zł
Listpolecony priorytetowy
12zł - płatność przelewem
List polecony
8zł - płatność przelewem
Listem możemy wysłać towar o wadze do 1kg.
Odbiór w Paczkomacie 24/7
9zł - płatność przelewem.
Cena dla odbioru w Paczkomacie 24/7 podana jest dla paczek o wymiarach do 8x38x64cm. Wysyłka większych paczek kosztuje 10zł dla rozmiarów paczki 19x38x64cm i 13zł dla rozmiarów paczki 41x38x64cm
Przesyłka Kurierska
Siódemka
17zł - płatność przelewem.
20zł - płatności przy odbiorze.
Paczka ubezpieczona, doręczana w 24 godziny
Odbiór osobisty
0zł - płatność przelewem
3zł - płatność przelewem dla towaru o wartości poniżej 30zł
Odbiór osobisty realizowany jest za pośrednictwem Paczkomatu. Paczkę wkładamy do Poczkomatu przy ulicy Górczyńskiej 19 w Gorzowie Wlkp., chwilę później paczkę można odebrać.
Kupując kilka rzeczy płacisz za koszty wysyłki tylko raz. Koszty wysyłki są takie same niezależnie od ilości kupionego towaru.
Wystawiamy paragony lub faktury VAT
Z zakupionego produktu konsument może zrezygnować w ciągu 10 dni od daty doręczenia paczki, szczegóły na stronie "o mnie"
|
Copyright 2[zasłonięte]000-20 ACTION. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacji.
|
|
Model: ACTIO AC1302
Bezprzewodowy Alarm, System Alarmowy z dialerem GSM, Czujka PIR, Kontaktron, 2x pilot
Opis:
Bezprzewodowa Centralka alarmowa z dialerem GSM
Akumulator. W razie braku prądu system alarmowy nadal będzie prawidłowo funkcjonował
Centralka bezprzewodowa. Do centralki można podłączyć 160 różnego rodzaju czujek bezprzewodowych (ruchu, zamknięcia drzwi, dymu, gazu ...) oraz dowolną ilość czujek przewodowych.
Funkcja Intercom i monitoring. Pozwala to na dwustronną komunikację. Dzwoniąc na numer centralki alarmowej GSM, oprócz tego, że usłyszy się co się aktualnie dzieje w pomieszczeniu gdzie jest centralka można również nawiązać komunikację głosową z pomieszczeniem gdzie jest centralka zamontowana.
Dwa piloty pozwalają uzbroić i rozbroić centralkę alarmową. Piloty posiadają również przycisk "Panic", po którego naciśnięciu uruchomi się alarm wraz z powiadomieniem GSM. Pilot po wysunięciu anteny pozwala połączyć się z centralką z odległości około 50m-100m w terenie zabudowanym.
Uzbrojenie i rozbrojenie systemu alarmowego możliwe przez piloty, klawiaturę lub przez telefon komórkowy (SMSem , lub komendą podczas połączenia)
Do zestawu dołączona bezprzewodowa czujka PIR, bezprzewodowy kontaktron na drzwi, 2x pilot
Łatwy w obsłudze wielofunkcyjny system alarmowy z modułem GSM i bezprzewodowymi czujnikami. Do centralki wystarczy włożyć kartę SIM, mamy w pełni funkcjonalny system alarmowy. W wypadku uruchomienia się alarmu włącza się syrena alarmowa, a Ty zostajesz poinformowany bezpośrednio na jeden lub kilka wcześniej określonych numerów telefonów, najpierw SMSem a następnie centralka dzwoni na określone wcześniej numery telefonów.
W ofercie posiadamy bezprzewodowe czujki współpracujące z centralką alarmową.
Do centralki GSM proponujemy użyć karty SIM z oferty Play Fresh na kartę. Po doładowaniu takiej karty kwotą np 30zł ważność połączeń wychodzących jest aż 12 miesięcy a nie jak w pozostałych sieciach 3 miesiące. Znacznie obniża to koszty oraz zmniejsza ryzyko, że centralka nie będzie w stanie nigdzie zadzwonić bo skończyła się ważność konta.
Na życzenie możemy zakupić kartę startową SIM, zamontować ją w centralce i ją skonfigurować. Cena takiej usługi to cena nominalna zakupu karty startowej SIM .
Parametry Techniczne:
Model
|
AC1302
|
Parametry
|
Centralka alarmowa
Wbudowany Dialer telefoniczny GSM
Akumulator o pojemności 7,4V 750mAh pozwala zasilić system alarmowy w razie braku zasilania.
Centralka bezprzewodowa: Możliwość podłączenia do 160 urządzeń bezprzewodowych, dwa wejścia dla czujek przewodowych. Sposób podłączenia: NC
Wyjście na syrenę alarmową: TAK, Gniazdo: Zasilanie 12V. Możliwe jest podłączenie dowolnej syreny alarmowej.
Możliwość nagrania wiadomości do centralki alarmowej
Obsługa stref: 12 stref dla czujek bezprzewodowych 2 strefy dla czujek przewodowych.
Funkcja opóźnienia włączenia alarmu: TAK, 0s, 15s, 30s, 45s, 60s
Każda ze stref działa niezależnie dla uzbrajania i rozbrajania
Możliwość użycia dowolnego telefonu dla sprawdzenia co się dzieje w pomieszczeniu z centralką
Wysłanie SMSa w celu otrzymania komunikatu z aktualnym statusem centralki
Zabezpieczenie hasłem
Możliwość wysłania sygnału przez GSM do centrali monitorującej
Zasilanie:
Zasilacz: 12V
Zużycie energii: 3W
Wymiary, waga centralki
Wymiary: 150x100x17mm
Waga: 180g
Dialer telefoniczny GSM
TAK
Dialer obsługuje Karty SIM. Działa z dowolnym operatorem GSM (wszystkie polskie sieci)
Powiadomienia GSM: przez SMS oraz przez wybranie numeru telefonu.
Możliwość zdefiniowania do 3 numerów telefonów.
Centralka informuje, która strefa uruchomiła alarm.
Dodatkowe możliwości: Połączenie się z centralką alarmową poprzez wybranie nr. telefonu centralki, zabezpieczenie centralki kodem 4 cyfrowym, konfiguracja centralki przez telefon, komunikacja dwustronna pomiędzy centralką a telefonem, aktywacja i dezaktywacja alarmu, nasłuch pomieszczenia gdzie znajduje się centralka.
Pilot
TAK
Ilość: 2x
Funkcje: Pilot pozwala uzbroić i rozbroić centralkę alarmową. Przycisk "Panic", po którego naciśnięciu uruchomi się alarm wraz z powiadomieniem GSM.
Bezprzewodowa czujka ruchu ( PIR )
Analizuje ruch osób w przestrzeni chronionej i w zależności od ustawionej szybkości detekcji generuje transmisję alarmową. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami detekcji podczerwieni, bardzo małym poborem energii oraz dynamicznie kodowaną transmisją o alarmie zapewniając jej maksymalną ochronę.
Obszar detekcji: 15 metrów , 90st
Analiza sygnałów ruchu z ustawianym przez użytkownika licznikiem impulsów (1-2-3-5)
Zużycie energii w trybie czuwania: 20uA
Zużycie energii w trybie alarmu: 23mA
Wymiary, waga czujki
Wymiary czujki (dł,szer,wys): 103x60x40mm
Waga: 107g
Bezprzewodowy czujnik otwarcia drzwi lub okna
Zużycie energii w trybie czuwania: 1uA,
Zużycie energii w trybie alarmu: 16mA
Odległość pomiędzy magnezami: 15mm do 30mm
Świetlna sygnalizacja
Wymiary, waga czujnika
Wymiary czujnika (dł,szer,wys): 38x15x72mm
Waga: 45g
Syrena alarmowa
Tak
Natężenie dźwięku: 120dB
Temperatura pracy: -40C do 70C
Wymiary, waga syreny
Wymiary: (Śr,wys):53x48mm
Waga: 72g.
Waga zestaw: 759g
|
Certyfikaty i normy
|
CE, RoHS
|
Zawartość zestawu
|
Bezprzewodowa centralka z dialerem GSM
2x Pilot z dołączonymi bateriami
Syrena alarmowa
Bezprzewodowa czujka ruchu
Bezprzewodowa czujka magnetyczna na drzwi z dołączoną baterią i specjalną taśmą klejącą.
Zasilacz 12V, 1A
Instrukcja obsługi
Opakowanie
inne akcesoria
|
Gwarancja
|
12 miesięcy
|
Dodatkowe Zdjęcia:
(kliknij aby powiększyć)
Bezprzewodowy Alarm, System Alarmowy z dialerem GSM, Czujka PIR, Kontaktron, 2x pilot
|
|
karta sim, nauczanie, nagrywanie, ustawienia, We syreny, We, zasilające
|
|
|
|
|
|
|