Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bezprzewodowa karta sieciowa USB 300Mbps TL-WN822N

02-11-2014, 23:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 65.40 zł      Aktualna cena: 65.40 zł     
Użytkownik Neraldo
numer aukcji: 4667494081
Miejscowość Białystok
Licytowało: 1    Wyświetleń: 9   
Koniec: 02-11-2014, 22:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Strona o mnie Moje aukcje Moje komentarze Dodaj do ulubionych
Kontakt

Telefon: 530 [zasłonięte] 880
Email: [zasłonięte]@nerald.com.pl
Gadu Gadu:[zasłonięte]71241

Regulamin aukcji

Towar wysyłamy następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na rachunek bankowy

Towar powyżej 100zł lub powyżej 5kg wysyłamy wyłącznie przesyłką kurierską.

W tytule wpłaty proszę o podanie numeru aukcji oraz nick z allegro

Za zakupy oraz koszt transportu wystawiamy fakturę VAT.

Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe i objęte minimum 12 miesięczną gwarancją.

Płatności

Przez Payu lub zwykły przelew bankowy na konto BRE BANK SA

konto Mbank:

15 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 683812

Przesyłka

Wybierając przesyłkę kurierską płacisz tylko raz, bez względu na ilość, wartość, gabaryty oraz wagę przedmiotów.

Bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu, 300Mb/s TP-Link TL-WN822N

  • Prędkość przesyłu danych do 300Mb/s umożliwia płynny odbiór sygnału video, granie online lub wykonywanie połączeń telefonicznych poprzez Internet
  • Wzrost wydajności transmisji dzięki wykorzystaniu dwóch zewnętrznych anten
  • Przycisk Quick Security Setup umożliwia szybkie zestawienie szyfrowanej transmisji
  • Ochrona danych dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2 oraz 64/128/152 bitowemu szyfrowaniu WEP
  • Port Mini-USB
  • Obsługa trybów ad-hoc i infrastruktury
  • Praca w systemach Windows XP / Vista / 7
  • Zgodność z wszystkimi urządzeniami działającymi w standardzie IEEE 802.11b/g/n
  • Obsługa połączeń X-link dla Sony PSP dla gier sieciowych w systemie Windows XP
  • Płyta CD ułatwia proces instalacji i konfiguracji urządzenia

Zastosowanie produktu

Bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu TL-WN822N działa jako klient sieci bezprzewodowej zapewniając prędkość transmisji do 300 Mb/s. Umożliwia podłączenie komputera lub laptopa do sieci bezprzewodowej zapewniając dostęp do szybkiego połączenia internetowego. Urządzenie jest w pełni zgodne z produktami bezprzewodowymi pracującymi w standardzie IEEE 802.11n/b/g. Wyśmienita prędkość transmisji w standardzie N umożliwia płynne działanie gier online, transmisję HD wideo oraz wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet.

Dwie zewnętrzne anteny o zysku 3dBi

Urządzenie TL-WN822N posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 3dBi, które mogą być ustawiane w różnych kierunkach. Umożliwia to pracę nawet w trudnych warunkach i zapewnia większą wydajność w porównaniu do anten wykorzystywanych wewnątrz budynków.

Przycisk aktywujący zestawienie bezpiecznego połączenia

Pracując zgodnie ze standardem Wi-Fi Protected Setup™ (WPS), karta TL-WN822N wspiera funkcję Quick Security Setup umożliwiając użytkownikom zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego poprzez naciśnięcie przycisku "QSS" na obudowie urządzenia. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze w porównaniu z tradycyjną konfiguracją, ale także dużo wygodniejsze (nie trzeba pamiętać żadnego hasła).

Prosta obsługa dzięki oprogramowaniu na płycie CD

Do urządzenia TL-WN822N dołączona jest płyta CD z kreatorem instalacji sprzętu pozwalającym skonfigurować ustawienia sieciowe, takie jak np. zabezpieczenia przesyłu danych lub ustawienia połączeń bezprzewodowych. Ułatwia to obsługę urządzenia nawet początkującym użytkownikom.

Obudowa typu desktop, dodatkowy 1,5 metrowy kabel USB

Karta wyposażona w nowoczesną obudowę zewnętrzną typu desktop umożliwia odbiór sygnałów w różnych warunkach. Zapewnia to ciągłą i stabilną transmisję danych. Urządzenie TL-WN822N wyposażone jest w dodatkowy 1,5 metrowy kabel USB, co pozwala na jego wygodną instalację.







Jesteśmy legalnie działającą firmą, za zakupiony towar zawsze wystawiamy paragon lub fakturę VAT
Nie jesteś pewien(na) kosztów wysyłki?

Zadzwoń do nas 530 [zasłonięte] 880 lub napisz: [zasłonięte]@nerald.com.pl


Gwarancja satysfakcji:



Zapraszam na inne moje aukcje