Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bezpieczeństwo w sieci

04-03-2012, 12:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 79 zł     
Użytkownik www_helion_pl
numer aukcji: 2098776178
Miejscowość Gliwice
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 11   
Koniec: 04-03-2012, 16:25

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2002
Język: polski

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Promocje
Wysyłka w 24h
Dostawa 0,00zł
Bezpieczne opakowanie
KATALOG OGÓLNY
Aplikacje biurowe
»
Bazy danych
»
Biznes IT
»
CAD/CAM
»
DTP
»
Digital Lifestyle
»
Elektronika
»
Fotografia cyfrowa
»
Grafika komputerowa
»
Gry
»
Hacking
»
Hardware
»
Pakiety naukowe
»
Podręczniki szkolne
»
Podstawy komputera
»
Programowanie
»
Programowanie mobilne
»
Serwery internetowe
»
Sieci komputerowe
»
Systemy operacyjne
»
Webmasterstwo
»
NASZE AUKCJE
@ POSZUKUJĘ
KOSZTY WYSYŁKI
CZAS REALIZACJI
REGULAMIN
FAKTURY VAT
FAQ
FORMY PŁATNOŚCI
PayU
Przedpłata
ING Bank Śląski
94 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]2980023 [zasłonięte] 591411
KONTAKT
[zasłonięte]@helion.pl
tel. 32 [zasłonięte] 63 w. 121, 188
fax. 32 [zasłonięte] 63 w. 110
(pon. – pt. 9.00–17.00)

ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice

Bezpieczeństwo w sieci

Tytuł oryginału: Internet Site Security

Autorzy: E. Schetina, K. Green, J. Carlson

Rok wydania: 2002

Stron: 440

Tłumaczenie: Arkadiusz Romanek

ISBN: 83-7197-801-4

Format: B5

Oprawa: miękka

Książka jest nowa

Opis książki
Spis treści »
Opinie i recenzje »

To jest książka w druku na żądanie

Technolodia druku na żądanie, wprowadzona w Wydawnictwie Helion zapewni Ci stały dostęp do starszych publikacji.
Druk na żądanie oznacza, że wydrukujemy nawet jeden egzemplarz wybranej książki, specjalnie na Twoje zamówienie.

Internet, oferuje takie same możliwości tym, którzy chcą wykorzystać go dla wspólnego dobra, jak i tym, którzy widzą w nim instrument wykorzystywany do niesienia zła. Zamierzeniem tej książki jest wyposażenie specjalistów zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa w przewodnik, który przeprowadzi ich przez cały proces tworzenia bezpiecznej infrastruktury internetowej: od stworzenia polityki bezpieczeństwa do bezpieczeństwa realnego. Autorzy skupiają się na rzeczywistych, znanych im z wieloletniego doświadczenia zagrożeniach (są pracownikami firmy TrustWave Corporation, zajmującej się zabezpieczeniami sieci komputerowych).

Rzeczywiste przypadki, możliwe do zastosowania rozwiązania i daleko posunięty realizm to jest to, co odróżnia tą książkę od innych publikacji. Poznasz wszystkie najważniejsze technologie, które pozwolą Ci bezpiecznie komunikować się z ogólnoświatową siecią. Książka nie tylko przedstawi je teoretycznie, lecz dostarczy Ci sprawdzone, skutecznie działające rozwiązania.

Po przeczytaniu będziesz bogatszy o wiedzę na temat:

  • Tworzenia całościowej strategii tworzenia bezpiecznej infrastruktury internetowej
  • Konstruowania i uzasadniania budżetu na cele bezpieczeństwa
  • Zabezpieczania systemów Windows i Unix
  • Pisania bezpiecznych aplikacji internetowych
  • Tworzenia procedur bezpieczeństwa, integrowania firewalli i systemów wykrywania włamań
  • Reagowania na niebezpieczne incydenty i wykrywania ich sprawców

Za przesyłkę płacisz tylko raz :: zobacz inne książki z tej kategorii

druk na żądanie, pond, pofd helion_promocja1 helion_sieci sieci komputerowe, bezpieczeństwo, ochrona, hacker, haker, zabezpieczenia, konfiguracja, internet, atak, routing, administracja, hacking, sieć komputerowa, sieci, pracy, administrator, czas, serwer, organizacja, sieć, włamania, kurs, książka, podręcznik, tutorialhaker, hacker, hacking, włamania, vpn, atak, tunelowanie, sieci, openvpn, ataki, protokoły sieciowe, internet, haking, ssl, ipsec, bezpieczeństwo, rosyjska_elita, sieci bezprzewodowe, włamanie, protokoły, kryptografia, kurs, książka, podręcznik, tutorial