Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BEJEWELED BLITZ [ NOWA, FOLIA ]

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik umberto100
numer aukcji: 3864304254
Miejscowość KUJAWSKO-POMORSKIE
Wyświetleń: 6   
Koniec: 17-01-2014 17:21:23

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
 


Wysyłka : zawsze priorytetem, niezależnie od liczby zakupionych gier za wysyłkę zawsze płacisz tylko raz.

Dane do zapłaty ( nr konta itp. ) : będą dołączone do e-maila, który otrzymasz od Allegro po wygraniu aukcji.

Szybka wysyłka, towar dostępny od ręki.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przedmiot aukcji :


Gra komputerowa na PC. Oryginalna, nowa i zafoliowana.


BEJEWELED BLITZ


Opis gry :

Bejeweled Blitz to kolejna odsłona dobrze znanej gry logicznej. Tym razem firma PopCap Games, znana z Peggle i Plants vs. Zombies, postawiła na aspekt sieciowy i integrację z popularnym serwisem Facebook, dzięki czemu gracze mogą zdobywać osiągnięcia oraz porównywać statystyki. Produkcja jest dostępna jako osobny produkt na pecetach i komórkach oraz bezpośrednio w sieci (Facebook).

W Bejeweled Blitz twórcy rozwinęli pomysł znany z poprzednich odsłon serii. Zadaniem gracza jest kolorystyczne dopasowanie klejnotów wyświetlanych na planszy – tym razem na każdą rozgrywkę mamy zaledwie 60 sekund. W ciągu minuty musimy więc zdetonować jak największą liczbę obiektów, przy wykorzystaniu bonusów i dodatków.

Wśród podstawowych power-upów pojawiają się kamienie ogniste, gwiazdy, czy hipersześciany – tworzymy je przez zniszczenie odpowiedniej ilości obiektów. Dodatkowy bonus stanowią monety, które zbieramy podczas zabawy – można za nie kupować dodatkowe modyfikatory, wpływające na trzy kolejne gry.

Zintegrowanie produkcji z siecią i Facebookiem umożliwiło wprowadzenie 48 osiągnięć, statystyk i rankingów oraz wielu tego typu dodatków. Ponadto, twórcy organizują cotygodniowe turnieje, dostępne jednak tylko w wybranych krajach. Bejeweled Blitz oferuje również tryb zabawy offline, więc stałe połączenie z Internetem nie jest wymagane. Od strony wizualnej tytuł stanowi połączenie grafiki 3D i 2D oraz operuje stylistyką znaną z poprzednich odsłon Bejeweled. 

Gatunek : logiczna

Wersja językowa : angielska

Wymagania sprzętowe i systemowe : P 1.2 GHz, 512 MB RAM, Windows XP SP2 / Vista / 7

Nośnik : CD-ROM

Tryb gry : single player

Opakowanie : DVD box