Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BEIJING 2008 PS3 - MASTER-GAME - ŁÓDŹ

18-08-2014, 18:24
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 29 zł     
Użytkownik szkieli1
numer aukcji: 4497584521
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 3   
Koniec: 18-08-2014 17:56:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych
Wersja: pudełkowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Logo
Płatność
Wpłaty proszę dokonywać na konto:

ING Bank Śląski:
18 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]4610090 [zasłonięte] 782245

W tytule należy podać Nick z Allegro oraz adres wysyłkowy.
Wysyłka
Przesyłka pocztowa
priorytetowa:
16,00 zł


Odbiór osobisty:
0,00 zł


List Polecony
Priorytetowy:
10,00 zł


Przesyłka pobraniowa priorytetowa:
25,00 zł
Kontakt

Master Game
Rafał Otto
ul. Kilińskiego 25 lok. 2
90-205 Łódź
tel. kom. 505-[zasłonięte]-938
e-mail: [zasłonięte]@vp.pl
tel. +48 [zasłonięte] 367 938
Gadu Gadu:[zasłonięte]79637
lub poprzez

Czat on-line

 

BEIJNG 2008 PS3
Wersja - PAL
Wersja językowa - ANG.
Instrukcja i Opakowanie - ANG.
Stan gry - UŻYWANA IDEALNA

  

Masz pytanie zadzwoń 505-[zasłonięte]-938

ZAPRASZAM NA MOJE INNE AUKCJE!

 

 
Opis:

Beijing 2008 - The Official Video Game of the Olympic Games to oficjalna gra Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Jej opracowanie zlecono firmie Eurocom Entertainment Software, znanej między innymi za sprawą takich tytułów jak Batman Begins, Predator: Concrete Jungle czy Pirates of the Caribbean: At World's End.

W opisywanej grze zawartych zostało ponad 35 dyscyplin olimpijskich. Gracze mogą spróbować swych sił przede wszystkim w konkurencjach lekkoatletycznych – biegach (między innymi na 100 metrów), rzutach (pchnięcie kulą, rzut dyskiem), skokach (między innymi skok w dal) i różnych typach wielobojów. Nie zabrakło też jednak innych ciekawych dyscyplin, niepowiązanych z lekką atletyką. Są to między innymi pływanie synchroniczne oraz strzelectwo.
 
Beijing 2008 ma do zaoferowania kilka różnych trybów sterowania. Wybór stopnia zaawansowania rozgrywki uzależniony jest wyłącznie od osobistych preferencji oraz zdolności manualnych. Początkujący gracze mgą liczyć na wiele opcji pozwalających na zaznajomienie się z podstawami obsługi. Z myślą o doświadczonych miłośnikach gier komputerowych zadbano natomiast o bardziej złożone modele kontroli, dzięki którym możliwe staje się powalczenie o jak najlepsze rezultaty w wybranych przez siebie konkurencjach olimpijskich.
 
Do zmagań można przystąpić w pojedynkę, aczkolwiek nie zabrakło również pełnoprawnego multiplayera. Na każdej z platform docelowych tryb ten prezentuje się nieco inaczej, choć cechą wspólną jest opcja zabawy w Sieci. W rezultacie możliwe staje się powalczenie o najwyższe trofea z graczami z całego świata.
 
Zmagania obserwowane są w pełnych trzech wymiarach. Producent położył szczególny nacisk na odwzorowanie wyglądu oraz animacji zawodników. Warto też dodać, iż poszczególne konkurencje rozgrywane są na wiernie odwzorowanych olimpijskich arenach. Są to między innymi takie obiekty jak Pekiński Stadion Narodowy czy goszczący pływaków Beijing National Aquatics Centre.

Klasyfikacja PEGI:
3+
Wersja językowa: Angielska 

BEIJING 2008 PS3 - MASTER-GAME - ŁÓDŹ© AllegroPromo