BD-02B-U3-350S8 M-ATX Tower w/2x/USB3.0
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik infokamera_pl
numer aukcji: 4979513331
Miejscowość Jarnołtówek
Wyświetleń: 1
Netbajt Sp. z o.o.
Jarnołtówek 21
48-267 Jarnołtówek
NIP: 753[zasłonięte]1508
e-mail: [zasłonięte]@infokamera.pl
Tel kom.: 531 [zasłonięte] 998
Dane do przelewu:
Netbajt Sp. z o.o.
Jarnołtówek 21
48-267 Jarnołtówek
W tytule przelewu proszę podać nick z Allegro
NR KONTA
08 8905 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0000123 [zasłonięte] 479501
1.Wszystkie sprzedawane produkty są nowe!!!
2.Wystawiamy faktury VAT wraz z kosztami wysyłki, wszystkie podane ceny są cenami brutto.
Godziny pracy: od 7 do 15 od poniedziałku do piątku
Air Duct: Nie
Format obudowy: Micro ATX
Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 1
Ilość złącz zas. Floppy: 1
Ilość złącz zas. MOLEX: 2
Ilość złącz zas. SATA: 3
Kolor (wyliczeniowy): Czarny
Liczba miejsc montażowych (sumaryczna): 6
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 2
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 2
Moc zasilacza: 350 W
Pozostałe parametry:
- Ergonomicznie umieszczone porty I/O
- Solidna konstrukcja
- Oszczędność miejsca
- Możliwość zabezpieczenia kłódką lub linką Kensington
- Materiał SECC, 0.6 mm
- Opcjonalne wentylatory: 3 szt. - lewy panel boczny, tył, przód
Pozostałe parametry:
- Specyfikacja ATX 12V 2.3
- Wymiary: 140 x 150 x 87 mm
- PFC: Aktywne (0.9)
- Wentylator: 120 mm silent fan
- Zabezpieczenia: UVP, OVP, SCP, OPP, AFC
Separator - nagłówek:
Zasilacz Chieftec GPA-350S8
Separator - nagłówek:
Obudowa Chieftec BD-02B-U3
Typ obudowy: Mini Tower
Wentylator: 9.2 cm
Wymiary:
377 x 180 x 355 mm (nóżki + 7 mm)
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
Złącze zas. MB: 20 + 4 pin