NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM
Płacąc poprzez:
Termin wysyłki zakupionych na aukcji towarów od 1 do 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. Aukcja ma charakter detaliczny, cena wysyłki podana za 1 sztukę, każda następna w przesyłce zbiorczej + 4zł koszów dopakowania i przygotowania przedmiotu do wysyłki. Kupujący upoważnia sprzedawcę do jednorazowego zawarcia w jego imieniu umowy z urzędem pocztowym na usługę przesłania zakupionego towaru.
Adres wysyłki i dane do faktury można zmienić/dodać tylko i wyłącznie poprzez wysłanie bezpośrednio maila zatytułowanego: ZMIANA ADRESU - "i tu nazwa użytkownika". Nie czytam formularzy opcji dostawy wypełnianych tuż po zakupie!
3 dni
Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień, kontakt tylko poprzez e-mail.
Dodano 2[zasłonięte]012-01 09:05 przesyłka listowna niepolecona to list zwykły wysyłany bez potwierdzenia nadania i wszelkie konsekwencje zaginięcia ponosi kupujący