Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BASENIK BRODZIK PIŁKI KÓŁKA bestway 52125

07-07-2012, 3:58
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 83 zł      Najwyzsza cena licytacji: 83 zł     
Użytkownik poker29
numer aukcji: 2432382443
Miejscowość Myślenice
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 144   
Koniec: 03-07-2012, 23:15

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Oferujemy Państwu nowy dmuchany basen,
brodzik. Nr. katalogowy 52125


IDEALNA ZABAWA DLA DZIECKA
            W LETNIE UPALNE DNI

Brodzik dmuchany Bestway, to zabawka przeznaczona dla dzieci od lat 3.
Gdy piękna pogoda za oknem zawita ciepłymi promieniami słonecznymi, wystarczy wystawić niewielki brodzik o wymiarach 159 x 159 x 89cm, w zależności od wolnego miejsca, na taras lub do ogródka.

Mini baseniki zrobony jest z tworzywa PVC i posiada intensywną tęczową kolorystykę, dzięki czumu dzieci jeszcze weselej spędzają w nim czas na figlach. Aby maluchom się nie nudziło, brodzik został zaopatrzony w 6 piłeczek razem z rampą do ich toczenia oraz 3 dmuchane kółka, którymi można rzucać do celu.

W razie uszkodzenia powierzchni brodzika, do zestawu załączona została łatka naprawcza.

DO BRODZIKA DOŁĄCZONE SA 3 DMUCHANE KÓŁECZKA I 6 PIŁECZEK.


Wymiary:
  159 x 159 x 89 cm.
Pojemność: 120 L
Grubość PCV: 0.25 mm
Zalecania wypełnianie wodą: 75%

Rampa do toczenia piłeczek: tak.
Łatka naprawcza w zestawie: Tak.

!!! BARDZO WAŻNA INFORMACJA  !!!

Ze względu na niskie temperatury wszystkie artykuły gumowe ( dmuchane ) przed napompowaniem muszą mieć temperaturę pokojową. Nie można nadmuchać produktu bezpośrednio po jego otrzymaniu  , ponieważ zimne tworzywo winylowe  jest sztywny i  może ulec uszkodzeniu przy rozkładaniu, a tym samym powstaną w nim dziury. Należy odczekać co najmniej 3-4 godziny, aby produkt ogrzał się do temperatury pokojowej. Reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane.

UWAGA!!!   Każdy dmuchany wyrób; piłka, ponton czy materac ma określoną pojemność. Częstym przypadkiem jest przepompowanie przedmiotu dmuchanego; Powietrze szukając dodatkowego miejsca tworzy wtedy wybrzuszenia na zewnątrz co w rezultacie prowadzi do zniekształcenia ,lub uszkodzenia pompowanego przedmiotu.

Radzimy więc ostrożnie dopompowywać powietrze tak aby nie doprowadzić do podobnej sytuacji ,ponieważ reklamacja  z tego rodzaju uszkodzeń nie jest uwzględniana.   

W przypadku ewentualnej reklamacji należy przesłać maila ze zdjęciem i dokładnym opisem zaistniałej sytuacji. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi około14 dni ponieważ reklamacje zgłaszamy do producenta.

Zapraszam do zakupu oraz na inne moje aukcje !!!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl