Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BALSAM DO CIAŁA EXCLUSIVE !! POLECAM !! :))

31-01-2012, 22:01
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 8 zł     
Użytkownik Slonko_119
numer aukcji: 2067491744
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 5   
Koniec: 26-01-2012, 14:30
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dzień dobry ! :) mam do sprzedania balsam pielęgnujący i nawilżający firmy Exclusive. Pojemność 250ml. Balsam jest nowy, nieużywany :) termin ważności : 03.2013r.


OPIS Z OPAKOWANIA:


Delikatny balsam do aktywnej pielęgnacji skóry nawilża, natłuszcza i wygładza naskórek. Skutecznie łagodzi nadając skórze jędrność i elastyczność. Receptura balsamu została opracowana na bazie specjalnie dobranych aktywnych składników tj. prowitamina B5, witamina E i wyciąg z aloesu. Balsam posiada lekką konsystencje, dzięki czemu bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Pozostawia przyjemny, delikatny zapach. Regularnie stosowany pozwala utrzymać nawilżenie skóry na optymalnym poziomie przez długi okres czasu.