Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Babyliss PRO Wet&Dry BAB2564E Prostownica

12-06-2012, 22:16
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 87.99 zł      Aktualna cena: 87.99 zł     
Użytkownik ermitre
numer aukcji: 2337085397
Miejscowość Kraków
Licytowało: 1    Wyświetleń: 79   
Koniec: 17-05-2012, 12:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Marka: Babyliss

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

BaByliss PRO

(dla profesjonalistów)

PROSTOWNICA

WET & DRY

BAB2564E

Dzięki regulacji temperatury stanowi idealne narzędzie do wygładzania włosów wrażliwych.

Szeroki zakres temperatur od 140 do 220 °C umożliwia stosowanie aparatu do wszystkich rodzajów włosów. Płytki grzejne o szerokości 25,4 mm to płytki pełnoceramiczne. Babyliss Pro stworzył jedyny w swoim rodzaju system nawiewu "Vent&Channel" umożliwiający stosowanie prostownicy na pół mokre włosy, bez ich wcześniejszego suszenia.

Umieszczone z boku płytek otwory służą do usuwania pary wodnej wytwarzanej podczas wygładzania, zapewniając w ten sposób naturalne nawilżenie włosa oraz oddziaływanie na skórę głowy preparatów pielęgnacyjnych i wspomagających układanie włosów.

Po zastosowaniu tej prostownicy włosy są bardziej miękkie i błyszczące dzięki podwójnemu nawilżeniu oraz oszczędność czasu (brak konieczności suszenia).

Równie doskonały efekt otrzymujemy przy prostowaniu suchych włosów.

Podstawka na przyssawkach pozwala mieć prostownicę w zasięgu ręki, zapewniając bezpieczeństwo podczas prostowania.

Dane techniczne:

- płytkipełnoceramiczne 25,4 mm

- unikalny system wentylacji

-szybkie nagrzewanie

-płynna regulacja temperatury140-220°C

- lampka kontrolna

- przycisk włączona/wyłączona

- ergonomiczny uchwyt izolowany termicznie

- przewód obrotowy 2,70m

- 125W

UWAGA!
Może pojawić się trochę dymu oraz dziwny zapach. Jest to zjawisko normalne, które zniknie po kilku użyciach urządzenia. W trakcie wygładzania szczypcami, wydostawanie się pary oraz są wynikiem uchodzenia z włosów nadmiaru wody.

stan - bdb-(delikatne otarcie z boku- mało widoczne, w żadnym stopniu nie przeszkadza w zastosowaniu)

W Krakowie istnieje możliwość odbioru osobistego

Zapraszam do licytacji!!!