Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BABYBJORN nosidełko ORYGINAL granatowe

30-01-2014, 20:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 46 zł     
Użytkownik 1nutelka1986
numer aukcji: 3913198226
Miejscowość Lublin
Licytowało: 4    Wyświetleń: 97   
Koniec: 30-01-2014, 19:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Producent: BabyBjorn
Waga dziecka: 3.00 [kg]
Wiek dziecka (mc): 3
Dodatkowe informacje: Regulowany system nośny
Rodzaj nosidła: Miękkie
Opcje noszenia: Na plecach, Przodem
Kolor: Odcienie fioletu

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Zapraszam do licytacji nosidełka. Stan idealny, używany kilka razy, utrzymany w czystości, zadbany, jak nowy. Poniżej szczegółowe informacje na temat nosidełka.

SZCZEGÓŁY:

- Przeznaczone dla dzieci nawet od urodzenia do ok. 12-15 miesiąca życia (3,5-11 kg)

- Nosidełko jest miękkie - dopasowuje się do ciała dziecka

- Zapewnia odpowiednie podparcie dla głowy, szyi, bioderek noworodka

- Konstrukcja nosidełka odciąża kręgosłup dziecka zapewniając mu odpowiednie podparcie podczas noszenia

- Utrzymuje bioderka dziecka w optymalnej pozycji czyli pozycji żabki

- Nóżki dziecka są odpowiednio, naturalnie ugięte i odchylone

- Zapewnia naturalne, odpowiednie ułożenie rąk i nóg

- Rośnie razem z dzieckiem - głębokość nosidełka oraz stopień rozstawienia nóżek są regulowane - odpowiednio do wzrostu i wagi dziecka

- Komfort dla rodzica : szerokie, miękko wyściełane pasy naramienne

- Wszystkie zapięcia i elementy regulujące nosidełka znajdują się z przodu dzięki czemu nosidełko jest niezwykle łatwe w użyciu

- Wkładanie i wyjmowanie dziecka wykonuje się samodzielnie w bardzo prosty sposób

- Dwuczęściowa budowa pozwala bezpiecznie odpiąć i odłożyć śpiące dziecko bez budzenia a również pozwala karmić dziecko piersią bez wyjmowania z nosidełka

- Atest Öko-Tex zgodnie ze standardem 100, klasa 1

- Spełnia wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa EN 13209-2:2005

- Można prać w pralce automatycznej, w temperaturze 40˚C

DLACZEGO WARTO NOSIĆ DZIECI W NOSIDEŁKU BABYBJORN?

Ciepło ciała rodzica, jego delikatny dotyk, bicie serca i głos, pomagają noworodkowi łagodzić stres i dają poczucie bezpieczeństwa.

Nosidełko ułatwia kształtowanie się więzi emocjonalnych dzięki temu, że dziecko skierowane jest twarzą do rodzica i ma z nim bezpośredni kontakt fizyczny.

Dziecko znajduje się w naturalnej pozycji, ma kontakt wzrokowy z rodzicem i podobne podparcie, jak podczas noszenia go na rękach.

Nosidełka BABYBJORN zapewniają niemowlęciu komfortową pozycję oraz naturalne ułożenie nóg i rąk, dające swobodę ruchów.

Swoboda ta ma szczególne znaczenie dla "szóstego zmysłu" dziecka, czyli zmysłu równowagi, sterowanego przez układ przedsionkowy.

Nosidełka BABYBJORN pozwalają dziecku ćwiczyć zmysł równowagi i sprzyjają jego rozwojowi motorycznemu, bowiem wykonuje ono ruchy zsynchronizowane z ruchami matki lub ojca, a jednocześnie może swobodnie poruszać rękoma i nogami.

Badania wykazują, że rodzice, którzy nawiązali więzi emocjonalne z dzieckiem od samego urodzenia (tuląc je oraz mając z nim bezpośredni kontakt fizyczny i wzrokowy) łatwiej znajdują z nim kontakt w późniejszym wieku.

Może to mieć trwały wpływ na samoocenę dziecka i na jego przyszłą zdolność utrzymywania poprawnych stosunków z innymi.