Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

B&P Antyki 100 Letni Kredens Neorenesansowy

22-06-2012, 4:35
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 900 zł     
Użytkownik meble-bp
numer aukcji: 2418725849
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 33   
Koniec: 27-06-2012, 13:09
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dodaj Do Ulubionych Nasze Aukcje Komentarze Kontakt
Kontakt
[zasłonięte]@wp.pl

Telefon: 782-[zasłonięte]-231
Godziny otwarcia:
Pn-pt.10-18
Sob.9-18
Nd. 10-17
Wysyłka
Wysyłka towaru od 3 do 21 dni koszt transportu z przygotowaniem wynosi 200 zł



WAŻNE WYSYŁKA ZA POBRANIEM WYŁĄCZNIE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH CO NAJMNIEJ 3 POZYTYWNE KOMENTARZE

Konto
Nr konta bankowego
Bank BGZ
46 2030 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0453000 [zasłonięte] 002950
Regulamin
1. Przed zalicytowaniem należy się poważnie zastanowić ponieważ nie wycofujemy ofert
2. Zastrzegam sobie prawo do wysłania mebla kurierem lub pocztą - paczka zostanie ubezpieczona na wartość towaru
3. Nie wysyłam za pobraniem
4. Każdy mebel który jest rozkręcany, przywieziony zostanie w częściach.
5. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz, natomiast nie obejmuje ona wniesienia mebla do Państwa domu. Należy zorganizować osoby wnoszące
6. Bardzo prosimy o przemyślane licytowanie, gdyż oferowane przez nas towary są używane.
7. Kupujący ma obowiązek sprawdzenia przesyłki podczas jej odbioru w obecności kuriera (przy przesyłce kurierskiej). W razie uszkodzeń należy niezwłocznie spisać protokół reklamacji. Niedostosowanie się do tej zasady może spowodować, że reklamacja nie zostanie uznana.
8. Po wylicytowaniu przedmiotu proszę o jak najszybsze potwierdzenie chęci odbioru mebla oraz podanie dokładnego adresu dostawy, jeśli jest inny niż na Allegro.W razie braku zainteresowania odbiorem, po 7 dniach wystawiamy go ponownie na aukcję i przyznajemy negatywny komentarz.
9. Nie wysyłamy informacji potwierdzających wpłynięcie pieniędzy za mebel oraz o nadaniu przesyłki itp. Kierowca po prostu dzwoni przed przywiezieniem mebla.
10. Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, pod warunkiem przesłania go w nienaruszonym stanie.
11. Przepisów dotyczących zwrotu towarów w terminie 10 dni nie stosuje się do sprzedaży z licytacją. (Art.16.1.pkt.10 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny)
12.Koszty transportu zawsze pokrywa kupujący, zarówno przy zakupie, jak i przy ewentualnych reklamacjach.
13. Od momentu przekazania przez nas zakupionego mebla przewoźnikowi odpowiedzialnym za kontakt z nim jest kupujący (podajemy telefon kontaktowy)

Wyprzedaż do -50%

Likwidacja sklepu

Przecena z 2500 na 1900

Witam serdecznie.
 
Z dumą przedstawiam stu letni kredens
neorenesansowy

Mebel wykonany jest z drewna dębowego,
co nadaje mu szlachetnego wyglądu.

Kredens składa się z trzech części.
dolnej,wyposażonej w półki i dwie szuflady.
Następnym elementem jest nadstawka oddzielająca górę i dół.

I ostatnia część  górna też z półkami.
Cały mebel jest pięknie zdobiony.

Wszystkie ozdoby wykonane są z wielką dokładnością


Wymiary:
Wysokość: 224 cm
Szerokość:141 cm
Głębokość: 51 cm

Zachęcam do zakupów,gorąco polecam

Zachęcam do odwiedzania naszych innych aukcji.

Posiadamy Duży Wybór Mebli
Zapraszamy do naszego salonu
Dzierżenin 179/16 06-114 Pokrzywnica,
plac za domkami holenderskimi
(wylot na Augustów przez Legionowo 20km od Warszawy)
 
B&P Sport

Dzierżenin 179/16
06-114 Pokrzywnica

Godziny otwarcia:
Pn-pt.10-18
Sob.9-18
Nd. 10-17
Kliknij i zobacz jak do nas dojechać!



Projekt i wykonanie szablonu: Piotr Łysenko