Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AutoCAD 2005 PL

07-07-2014, 0:48
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 60 zł     
Użytkownik biwenter
numer aukcji: 4371767942
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 5   
Koniec: 07-07-2014, 0:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: twarda
Rok wydania (xxxx): 2005

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam

Mam do sprzedania książkę AutoCAD 2005 PL

zawiera CD

Wydawnictwo HELION

Autor: Andrzej Pikoń

AutoCAD jest bez wątpienia najpopularniejszym w Polsce programem służącym do komputerowego wspomagania projektowania. Grono osób korzystających z niego stale się powiększa. W trakcie pracy z tym narzędziem projektanci zdążyli już dokładnie poznać jego możliwości, jednakże każda nowa wersja jest coraz bardziej rozbudowana i wyposażona w coraz więcej funkcji. W wersji 2005 wprowadzono wiele ulepszeń w interfejsie użytkownika oraz zwiększono funkcjonalność wielu narzędzi projektowych. Dodano również kilka nowych możliwości, które na pewno zostaną docenione nie tylko przez specjalistów wykorzystujących go w codziennej pracy, ale także przez tych, którzy dopiero poznają AutoCAD-a.
Ta książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników AutoCAD-a, którzy mogą dzięki niej dogłębnie poznać to narzędzie, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie w pracy z tą aplikacją. W książce zamieszczono bardzo wiele bogato ilustrowanych przykładów pokazujących praktyczne zastosowanie omawianych narzędzi.
  • Nowe możliwości AutoCAD-a wprowadzone w wersji 2005
  • Interfejs użytkownika, menu i paski narzędzi
  • Praca z dokumentami
  • Tworzenie podstawowych obiektów i definiowanie ich właściwości
  • Zaznaczanie i modyfikowanie obiektów
  • Elementy tekstowe
  • Korzystanie z warstw i bloków
  • Stosowanie Centrum danych projektowych w pracy nad projektem
  • Regiony i multilinie
  • Techniki wymiarowania, modyfikowanie wymiarów i style wymiarowe
  • Modelowanie 3D i bryły ACIS
  • Rendering projektów 3D
  • Połączenie z bazami danych
  • Praca z ExpressTools
  • Podstawowe wiadomości o języku AutoLisp