Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AUSTRALIA [BLU-RAY] REWELACJA FOLIA CENA NOWOŚĆ

23-03-2012, 10:39
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 44.90 zł     
Użytkownik sklep-24
numer aukcji: 2217093160
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 5   
Koniec: 24-03-2012, 9:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Licencja do wypożyczania: Bez licencji
Polska wersja językowa: napisy, lektor,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Zobacz nasze aukcje | O nas | Kontakt | Dodaj do ulubionych

Tytuł aukcji

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

AUSTRALIA (BLU-RAY)

Opis: "Australia" to film, w którym potęgę swoich talentów łączą Nicole Kidman, Hugh Jackman i wizjonerski reżyser Baz Luhrmann. Jest to epicka i romantyczna, pełna akcji przygoda osadzona u progu II wojny światowej.

Kiedy angielska arystokratka (Nicole Kidman) przybywa na odległy kontynent, poznaje tu nieokrzesanego dostawcę bydła (Hugh Jackman) i urocze aborygeńskie dziecko (Brandon Walters). Nietuzinkowe trio podejmuje wspólne działania i wyrusza na pełną przemian podróż, by przeprowadzić stado bydła przez setki kilometrów pięknego, jednak bezlitosnego terenu. Gdy ich świat zostaje rozdarty na strzępy przez potężnych wrogów, muszą oni odnaleźć siebie w zbombardowanym przez odpowiedzialne za Pearl Harbor japońskie siły mieście Darwin.

Nowym filmem, reżyser Baz Luhrmann prezentuje obszerną i złożoną wizję wydarzeń tamtego okresu, tworząc filmową ucztę łączącą w sobie komedię, romans, dramat, przygodę i wielki, niezapomniany spektakl.

(IMPERIAL CINEPIX)

O CZYM JEST "AUSTRALIA"?

O Lady Sarze Ashley (Nicole Kidman). Jej mąż już od roku mieszka w Australii i próbuje rozwiązać problemy finansowe sprzedając ziemię ("ranczo" wielkości stanu Maryland o nazwie Faraday Downs). Zaniepokojona jego długą nieobecnością wyrusza w podróż do Darwin w północnej Australii. Na miejscu nie wita jej mąż, ale tajemniczy poganiacz bydła (Hugh Jackman). Ich wspólna podróż do Faraday Downs nie jest łatwa - darzą się wyraźną niechęcią... Pod opiekę Sary trafi też Nullah - pół-aborygen, który sprawi, że będzie inaczej patrzyła na świat.

Okaże się, że prowadzący ranczo Neil Fletcher (David Wenham) jest w zmowie z magnatem bydła Kingiem Carneyem (Bryan Brown) i obaj będą próbowali odebrać jej ziemię.

Aby ocalić Faraday Downs Sara poprowadzi z poganiaczem półtora tysiąca sztuk bydła przez malowniczy, ale i trudny teren. Towarzyszy im nie tylko mały Nullah, ale i pracownicy rancza, między innymi Kipling Flynn (Jack Thompson) - księgowy z problemem alkoholowym, Magarri (David Ngoombujurra), Goolaj (Angus Pilaku) i pokojówka Bandy Legs (Lillian Crombie) - cała trójka o pochodzeniu aborygeńskim, a nawet chiński kucharz Sing Song (Yuen Wah). Ich tropem podąży też tajemniczy szaman, King George (David Gulpill).

Ta niezwykła podróż całkowicie odmieni Sarę - odnajdzie ona miłość (nie tylko romantyczną, ale i matczyną), ale na ich wspólnej drodze do szczęścia staje wojna i bombardowanie Darwin.

(informacja dystrybutora)

Tytuł oryginalny: Australia (Blu-Ray)

Czas trwania: 167 min.

Obsada: Nicole Kidman, Hugh Jackman, Brandon Walters, David Wenham, Bryan Brown

Reżyseria: Baz Luhrmann

Scenariusz: Ronald Harwood, Stuart Beattie

Muzyka: David Hirschfelder

Dodatki:

    Sceny usunięte

    Australia - miejsce, ludzie, historia

    Za kulisami filmu

Rok produkcji: 2008

Dźwięk: HD 5.1, DOLBY DIGITAL 5.1

Wersja językowa: angielska, polska - lektor (DD5.1), czeska, rosyjska, ukraińska, węgierska

Napisy: polskie, angielskie, bułgarskie, chorwackie, estońskie, greckie, hebrajskie, węgierskie, islandzkie, łotewskie, litewskie, portugalskie, rumuńskie, rosyjskie, serbskie, słoweńskie, tureckie, ukraińskie

Format obrazu: 16:9 - 2,35 LBX (1080p High Definition)

Nośnik: BLU-RAY

Liczba płyt: 1

Dystrybutor: IMPERIAL CINEPIX

Zobacz także...
Moje aukcjeKomentarze