Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AUDI A3 2003- PAS PRZEDNI

06-06-2014, 15:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 208 zł     
Użytkownik _FURA_
numer aukcji: 4220031950
Miejscowość Warszawa Suwałki
Wyświetleń: 2   
Koniec: 06-06-2014 14:56:22

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Przeznaczenie: samochody osobowe
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Aleja Samochodowa

Aleja KontaktRegulamin aukcjiPłątności

OPIS PRODUKTU

1. Nazwa części: Pas przedni
2. Model: AUDI A3 05.2003-04.2008
3. Materiał: Plastik
4. KPL.: +
5. Pod model: 1.6/1.9/2.0

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wygranie aukcji. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia wysyłając e-mail do Klienta.


2. Zamówiony towar dostarczony będzie kurierem za pośrednictwem wybranej przez Sklep firmy kurierskiej. Towar może zostać również odebrany przez Klienta bezpośrednio ze Sklepu (adres wskazany w punkcie Kontakt) pod warunkiem uprzedniego ustalenia z personelem Sklepu terminu odbioru.


3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki lub opóźnienie w realizacji zamówienia wynikające z podania przez Klienta błędnych lub niedokładnych danych adresowych.


4. Formą płatności za towar zamówiony w Sklepie za pośrednictwem portalu alle jest zapłata za pobraniem przy odbiorze przesyłki, bądź przedpłata na konto.


5. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu, którym jest faktura VAT albo paragon. W przypadku, gdy Klient chce otrzymać fakturę VAT musi poinformować o tym personel Sklepu oraz podać dane niezbędne do jej wystawienia, czyli nazwę nabywcy, jego adres oraz numer identyfikacji podatkowej NIP.


6. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271) Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru. W przypadku zwrotu towaru Klient zobowiązany jest poinformować Sklep o zamiarze odstąpienia od umowy. Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie producenta, w przypadku gdy w takim opakowaniu został dostarczony. Warunkiem dokonania zwrotu towaru jest przedstawienie dowodu jego zakupu.

PŁATNOŚCI

1. Po wygraniu aukcji, prosimy o wypełnienie formularza opcji dostawy.


2. W przypadku płatności na konto, prosimy o podanie w tytule nr aukcji oraz swój nick, w przypadku niekompletnych danych, nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w wysyłce.


3. Jeśli w ciągu 24h nie dostaniemy wypełnionego formularza, paczka zostanie automatycznie wysłana za pobraniem.


4. Przy odbiorze osobistym w naszym sklepie, można zapłacić na miejscu gotówką, na chwilę obecną nie akceptujemy kart kredytowych

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne, fabrycznie nowe i posiadają gwarancję jakości producenta.


2. Warunkiem rozpoczęcia procesu reklamacyjnego jest przedstawienie dowodu zakupu reklamowanego towaru.


3. Koszt odesłania do Sklepu reklamowanego towaru pokrywa Klient. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Sklep zwraca Klientowi koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru.


4. Zgłoszenie reklamacyjne musi zostać dokładnie opisane. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku:
* a) niezgodności dostarczonego towaru z towarem wybranym w zamówieniu bądź otrzymania wadliwego lub uszkodzonego fabrycznie towaru,
* b) uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,
* c) ujawnienia się w dostarczonym produkcie wad ukrytych.


5. Produkty wadliwe, uszkodzone fabrycznie lub niezgodne z zamówieniem wymieniane są na nowe pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia i odesłania towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar należy zwrócić pod adres korespondencyjny Sklepu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do Sklepu uszkodzonego towaru.


6. W przypadku mechanicznego uszkodzenia przesyłki w transporcie należy w momencie przyjmowania przesyłki sporządzić z kurierem protokół reklamacyjny. Szkody niemożliwe do zauważenia z zewnątrz należy zgłosić pracownikom Sklepu w ciągu 5 dni od odebrania towaru. W innym wypadku przesyłka zostaje uznana za prawidłowo dostarczoną.


7. W przypadku ujawnienia się wad ukrytych towaru w trakcie jego eksploatacji lub montażu należy odesłać uszkodzony towar do siedziby Sklepu. Okres gwarancyjny określony jest przez producenta i zależy od rodzaju asortymentu. Reklamacja taka zostanie rozpatrzona w ciągu do 35 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru.


8. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem towar wymieniany jest na nowy i odsyłany do Klienta w ciągu 7 dni od momentu rozpatrzenia reklamacji. Jeżeli dany towar jest niedostępny w magazynie, Sklep zwraca Klientowi równowartość ceny towaru powiększoną o koszt odesłania towaru do Sklepu.

REGULAMIN AUKCJI

1. Sklep prowadzi działalność pod adresem STRZELECKA 27/29 , 03-433 Warszawa. Jest to również adres korespondencyjny Sklepu.


2. Wszystkie ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).


3. Złożenie zamówienia w Sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu serwisu alle.


4. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego regulaminu.


5. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.


6. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.


7.W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.


8. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1.12.2008

KONTAKT Z NAMI

AlejaSamochodowa

Strzelecka 27/29
03-433 Warszawa

Czynne:
Poniedziałek - Piątek: 9.00-18.00
Sobota: 11.00-15.00

Tel. kom: 0 666 [zasłonięte] 240

Mapa
Fotki
[DANE_EU][KOD][/KOD][WYS]0[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]0[/WZN][/DANE_EU]