| Kontakt |
|
Nasze konto na Allegro:
esportmaster
|
| Paragon / faktura |
| Wystawiamy Paragon , lub na życzenie Fakturę VAT |
| Wysyłka |
|
Kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach, za przesyłke płacisz tylko raz!
Opcje wysyłki:
1. Poczta Polska priorytet
(cena zależna od wagi)
2. Przesyłka Kurierska
do 30kg
Koszty wysyłki podane są powyżej w opisie aukcji.
Czas realizacji zamówień to zwykle 1-3 dni. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy przez Pocztę Polską (średnio 2-3 dni) lub firmę kurierską (średnio 24 h)
|
| Zakupy u nas |
|
Gwarancja jakości
Sprzedajemy tylko najwyższej jakości nowe towary bezpośrednio od producenta. Wszystkie towary objęte są minimum roczną gwarancją producenta.
Odbiór osobisty
Towar można również odebrać osobiście w jednym z naszych sklepów.
Gwarancja zwrotu towaru
Każdy towar bez oznak użytkowania i w oryginalnym opakowaniu możesz do 10 dni od zakupu zwrócić bez podania przyczyny lub wymienić na inny.
W celu zapoznania się ze szczegółowym regulaminem
zakupów zapraszam na stronę
|
|
Atsko SHOE & BOOT WATER REPELLENT ®
Pojemność: 150 g
Impregnaty do tkanin, obuwia i odzieży, oraz środki do prania renomowanej amerykańskiej firmy ATSKO o wieloletnim doświadczeniu, istniejącej na rynku od 1933 roku.
Zainwestuj w sprawdzone i polecane impregnaty amerykańskiej firmy ATSKO. Sam się przekonaj
i sprawdź ich działanie, a nie będziesz chciał już używać innych impregnatów.
Shoe & Boot Water Repellentto środek do impregnacji obuwia m.in. z szlifowanej i wygładzanej skóry, zamszu oraz wszystkich materiałów tekstylnych, który gwarantuje ochronę przed wilgocią i zanieczyszczeniami bez zmiany koloru.
Opis:
- intensywna impregnacja obuwia
- odporność na brud i sole do sypania
- zawiera specjalny, wysoko katalizowany silikon z poprzecznie powiązanymi polimerami, co gwarantuje najwyższy osiągalny poziom wodoodporności i trwałości.
- umożliwienie oddychania materiałom, dające możliwość zabezpieczenia powierzchni zewnętrznej obuwia z takimi nieprzemakalnymi systemami przepuszczalnymi jak Gore-Tex® itp.
- szybko wysychająca formuła eliminująca powstawanie plam
- produkt wysoce łatwopalny
- pojemność: 150g (236ml)
Przeznaczenie:
Zobacz również nasze pozostałe aukcje z pozostałymi preparatami marki Atsko >>>
|
|
Dworcowa 22
34-300 Żywiec
Beskidzka 28
43-370 Szczyrk
Beskidzka 28
43-370 Szczyrk
| OFERUJEMY |
| Zobacz nasze aukcje >> |
|