Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ASUS F5 15" 2x2.0GHz 3GBRAM 160GBHDD

19-01-2012, 9:58
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 880 zł      Aktualna cena: 880 zł     
Użytkownik dagg3r
numer aukcji: 2047220138
Miejscowość gdańsk
Licytowało: 1    Wyświetleń: 232   
Koniec: 16-01-2012, 15:38

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Procesor : Intel Pentium Dual-Core
Liczba rdzeni procesora: Dwa
Taktowanie procesora (MHz): 2000
Pamięć RAM (MB): 3000
Pojemność dysku (GB): 160.00
Karta graficzna: Grafika dedykowana
Wielkość matrycy : 15" - 15.9"
Rozdzielczość matrycy : 1280x800 / 1280x768
Rodzaj matrycy: Matryca błyszcząca
System operacyjny: Windows Vista,
Dodatkowe informacje: Czytnik kart pamięci, Kamera, Obsługa standardu 802.11n,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ASUS F5GL model X50GL

Procesor: Intel Pentium Dual-Core T3200 o taktowaniu 2x2.0GHz

Pamięć RAM: 3000MB o taktowaniu 800MHz

Grafika: nVIDIA Geforce 8200M G z pamięcią 256MB (dedykowana dla urządzeń mobilnych)

Bateria: 4400mAh trzymająca przy oglądaniu filmu lub stron internetowych 1,5-2 godzin. Systematycznie rozładowywana w trybie czuwania, raz na 2 tygodnie. Kondycyjnie stan bardzo dobry. Formowana po zakupie laptopa trzykrotnie.

Dysk twardy: 160GB systematycznie defragmentowany zewnętrznym programem, nie wydaje żadnych niepożądanych dźwięków

System operacyjny: legalny Windows VISTA Home Basic (6.0, 32bit), ustawiony na wydajność, naklejka na spodzie, zabezpieczony antywirusem AVAST oraz czyszczony CCleanerem. Po ok. 5min wszystkie usługi w pełni załadowane (w porównaniu z innymi komputerami gdzie potrzeba 30min to duże osiągnięcie), zainstalowane tylko niezbędne i aktualne sterowniki dla maksymalnej wydajności

Zasilacz: oryginalny, sprawny, zmieniony kabel 220V ze względu na małą długość oryginała (standardy ASUSa), teraz ma w całości ok 3-4metrów, ładowarka nie wydaje żadnych pisków oraz nie nagrzewa się nadmiernie

Wyświetlacz nie posiada żadnych wadliwych pikseli, nie jest porysowany, nie stracił jasności, przy maksymalnym ściemnieniu bardzo wygodnie można pracować w całkowitej ciemności.

Klawiatura sprawna w całości,  żadne klawisze nie obluzowane, strzałki są w wydzielonej przestrzeni - wygoda użytkowania.

Touchpad sprawny wraz z przyciskami (nie są nawet zapadnięte).

Napęd DVD multi, sprawny i szybki w trybie High Performance

Slot kart pamięci wczytujący karty SD, MS, MMC i inne.

Złącze HDMI 1xTYŁ

Złącze monitora SUB 1xTYŁ (przydatne dla starszych rzutników)

Port USB 3xBOK 1xTYŁ

Gniazdo LAN oraz MODEM BOK

Gniazdo słuchawek oraz mikrofonu BOK

Gniazdo zasilacza 1xTYŁ z końcówka załamaną 90stopni (bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie)

Przełącznik WIFI (mechaniczny, z boku urządzenia, wyłączenie powoduje odcięcie zasilania od karty sieciowej - dodatkowa oszczędność zasilania). Domowa sieć WIFI załapuje automatycznie.

Dość rozbudowany BIOS jak na laptopa, posiadający opcję formowania baterii.

Bios z dnia: 20.11.2008

Cichy system chłodzenia, wiatraczek tylko 2 razy w całym okresie użytkowania wszedl na maksymalne obroty (gra typu Need For Speed, po godzinie pracy).

Komputer bez problemu radzi sobie z programem takim jak Autodesk Inventor 2009 do projektowania trójwymiarowego - nawet przy generowaniu filmu 3D.

Komputer użytkowany do pracy projektowej i prezentacji, nie na co dzień. Rzadko oglądane strony internetowe.

Minimalne ślady użytkowania (widoczne pod słońce, na srebrnym korpusie obok klawiatury).

Możliwość negocjacji ceny.