Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ARKA NOEGO_KIDDIELAND_SUEPR!

11-05-2014, 21:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 53 zł     
Użytkownik kalinka_kalinka
numer aukcji: 4211901953
Miejscowość Wrocław
Licytowało: 8    Wyświetleń: 198   
Koniec: 11-05-2014, 21:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha



Przedmiotem aukcji jest ARKA NOEGO

*******KIDDIELAND*******






Wspaniała Arka z dziewięcioma zwierzątkami na pokładzie! Wydaje zabawne dźwięki, zawiera pianinko, na którym można zagrać swoje pierwsze kompozycje. Arka Noego zawiera 9 zwierzątek, które nagrodzą dzieci realistycznymi odgłosami za każdym razem, kiedy odgadną prawidłowy kształt i włożą je w odpowiednie miejsce. Ster arki po przekręceniu wydaje realistyczne dźwięki. Zabawka posiada kolorowe mini pianinko, na którym można zagrać własną kompozycję.








Stan jak na zdjęciach, według mnie bardzo dobry-.

Zabawki jakie sprzedaje były używane jedynie przez moje córki!

* W razie pytań proszę o kontakt. Na wszystkie Państwa zapytania odpowiadam w godzinach popołudniowych i wieczornych z uwagi na to, że jestem osoba pracującą.


Zapraszam do licytacji i na pozostałe moje aukcje, gdzie sprzedaję zabawki takich firm jak FISHER PRICE, KIDDIELAND!