Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ARIEL 42-46cm Letnia czapeczka AGMI pr polski

21-03-2012, 21:25
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 11.99 zł      Najwyzsza cena licytacji: 11.99 zł     
Użytkownik studiokom
numer aukcji: 2199244896
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Zostało sztuk: 15    Licytowało: 5    Wyświetleń: 279   
Koniec: 25-03-2012, 0:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 


 Letnia czapeczka     rozmiar 42- 46 (obwód głowy dziecka)  produkt  polski  

Nowa czapeczka firmy AGMI towar WYSOKIEJ JAKOŚCI. Czapeczka letnia z małymi dziurkami zapewniające wentylację w ciepłe dni, z daszkiem zasłaniającym przed słońcem, wiązana pod szyją , lekko się rozciąga i dopasowuje do główki dziecka i ślicznie wygląda. W sam raz na letnie ciepłe dni. Firma AGMI posiada Certyfikat "Bezpieczne dla dziecka" surowce stosowna przy produkcji są bezpieczne i przyjazne dla skóry dziecka.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Wymiary:  z metki 40-46  ale faktyczny wymiar w cm w obwodzie bez rozciągania wynosi 45-46cm ( będzie pasować na dziecko  o obwodzie główki 42-46cm) głębokość czapeczki od  14cm do 17cm (mierzone przy uszkach) (wymiary mogą wahać się +-1cm)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Materiał bawełna 95%, elastan 5%
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Gwarancja i wymianaJeśli okaże się że rozmiar który Państwo nie odpowiada lub towar nie spełnia Państwa oczekiwań można wymienić lub zwrócić w ciągu 10 dni od daty zakupu. Szczegółowo opisane na stronie "o mnie". Na życzenie wystawiamy faktury vat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ważne! Proszę o podanie wybranego wzoru zaraz po zakupie.

Wszystkie zdjęcia i opisy są autorstwa firmy Studiokom i są chronione prawami autorskimi, wszelkie kopiowanie ich i używanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

 

dostępne wzorki :

 


zapraszamy  na inne nasze  duży wybór odzieży i bielizny dziecięcej