Dzień dobry, do sprzedania mam Apple iPhone 4 w wersji 16GB.
Telefon ma zdjęty sim-lock, kupiony wraz z abonamentem w sieci Orange.
iPhone nigdy nie był używany bez folii z przodu i z tyłu, dlatego na szkłach nie ma ani jednej najmniejszej rysy - Są w stanie idealnym!
Boki urządzenia posiadają normalne ślady użytkowania tak jak widać na zdjęciach, rysy i drobne uszkodzenia na bokach, telefon używany był przez większość czasu w obudowie.
Telefon pracuje bez zarzutu - wszystko jest sprawne.
W telefonie nigdy nie był wymieniany tył ani przód, wszystkie części poza baterią
(wymieniona niedawno na nową, oryginalną) są oryginalne i fabrycznie zamontowane.
Do telefonu dodaję oryginalną ładowarkę, dokupione niedawno 2 kable, a także oryginalne pudełko, instrukcje obsługi itp.
iPhone wgrany ma najnowszy soft 7.1.1 i jest przywrócony do ustawień fabrycznych.
Na specjalne życzenie kupującego jestem w stanie przywrócić iOS do wersji 5.1.1, ponieważ posiadam SHSH Blobs.
Zapraszam do licytacji!
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Do zestawu dokładam dwa gratisy -
pierwszy to kabel do ładowania iPhone'a w samochodzie,
drugi to holder do samochodu firmy TomTom z zestawem głośnomówiącym i wzmacniaczem sygnału GPS oraz ładowarką.
Niestety - od jakiegoś czasu zestaw ten nie działa tak jak powinien, często jest problem, żeby zaczął ładować telefon,
nie wiem co jest przyczyną - być może styki się zanieczyściły, bo często wyjęcie i włożenie telefonu kilka razy dawało pozytywne efekty.
Tak czy inaczej sprzęt dodaję, być może ktoś będzie umiał go naprawić, bo kiedy działał bez kłopotów to był naprawdę świetny,
to najlepszy holder i zestaw głośnomówiący w jednym na rynku.