Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Antyczna wielka rzeźbiona SZAFA - lustro, intarsje

09-02-2014, 21:13
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 2 324.99 zł     
Użytkownik instar
numer aukcji: 3931494773
Miejscowość Swarzędz
Licytowało: 14    Wyświetleń: 697   
Koniec: 09-02-2014, 21:15
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

***
Zapraszamy na stronę "o mnie". Z okazji naszego jubileuszu znajdą tutajPaństwo promocje i wiele ciekawych informacji.
***



Zabytkowa, cenna,

  WIELKA, TRZYDRZWIOWA SZAFA
Z INTARSJAMI, LUSTREM
I PŁASKORZEŹBAMI!




OPIS

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w licytacji cennego, dużej klasy antyku: 

trzydrzwiowej szafyz lustrem!


Jest to mebel o klasycznej formie. Egzemplarz ten jest datowany na okres dwudziestolecia międzywojennego.  Wykonano z drewna fornirowanego dębiną.

Szafa posiada trzy skrzydła drzwiowe, z których środkowe jest wyposażone w lustrzaną taflę o łukowatym wykroju górnej części (lustro to jest fazowane).   

Oba boczne skrzydła zdobią kunsztownie wykonane płaskorzeźby, charakterystyczne dla wzornictwa wielu mebli z lat międzywojennych. Od wewnątrz zdobią je prześliczne, wielobarwne, misterne intarsje z wizerunkami róż, co znacznie podwyższa wartość tego antyku. Pięknie  rzeźbione jest również obramowanie lustra oraz górna krawędź mebla.

Szafa jest wyjątkowo pojemna.  Za skrzydłem drzwi po lewej stronie znajduje się węższa wnęka z czterema półkami (pięć poziomów do wykorzystania), za pozostałymi skrzydłami - druga - szeroka, w którejmieści się półka i drążek do wieszania odzieży.


W załączeniu klucz.

Mebel sprzedajemy bez dekoracji.



Istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem, jeżeli uznamy, że cena przedmiotu jest dla nas zadowalająca
(p. Regulamin Allegro, art. 6, p-ty 11 i 12)

WYMIARY
wys. 204,5 cm, dł. 189 cm, gł. 65 cm
Uwaga: podane wymiary są wymiarami brutto, czyli maksymalnymi (obejmują maksymalną szer., dł. itd -wraz z najbardziej wystającymi elementami)

STAN
Mebel jest gotowy do wstawienia.

Stan dobry. Ślady użytkowania, m. in. niewielkie przebarwienia na lustrze (kropki).


UWAGA! JEST TO MEBEL Z 2-LETNIĄ GWARANCJĄ!

(WARUNKI GWARANCJI - PATRZ STRONA "O MNIE")

Koszt dostawy tylko 240 zł, PŁATNY PRZY ODBIORZE - PROSIMY NIE WPŁACAĆ ZA TRANSPORT NA KONTO (transport zbiorczy, warunki - p. strona O MNIE). Możliwa pomoc przy wniesieniu mebla, jego montażu oraz doradztwo dotyczące jego konserwacji.

Informujemy, że teksty i zdjęcia zamieszczone na naszych aukcjach są chronione PRAWEM AUTORSKIM - są wyłączną własnością intelektualną firmy "Instar-Geo" oraz kancelarii prawnych, które obsługują tę firmę. Jeżeli zauważymy, że ktoś naruszył to prawo (bez pozwolenia skopiował teksty lub zdjęcia, zarówno w części, jak i w całości), bez ostrzeżenia wyciągniemy wobec tej osoby konsekwencje prawne.

 Przed zalicytowaniem na tej aukcji prosimy o zapoznanie się z naszymi
zasadami sprzedaży, które Państwo znajdą tutaj
tutaj

Więcej informacji: Dział Sprzedaży tel. kom. 790 [zasłonięte] 273 lub tel. 61 [zasłonięte] 15 lub tel. kom. 533 [zasłonięte] 335 (od pon. do piątku w godz. 8.30-16.00)

E-mail: [zasłonięte]@instargeo.pl

INFOLINIA: tel. 69 33 55 450 (dotyczy tylko trwających aukcji) codziennie od pon. do piątku w godz. 16.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-22.00

ORGANIZACJA TRANSPORTU: tel. 61 [zasłonięte] 15 lub  tel. kom. 533 [zasłonięte] 335 (od pon. do piątku w godz. 8.30-16.00)