Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ani Mru-Mru O dwóch takich co było ich trzech +...

08-07-2015, 13:36
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 119.70 zł     
Użytkownik ksiegarz-pl
numer aukcji: 5340369457
Miejscowość Tychy
Wyświetleń: 2   

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Ani Mru-Mru O dwóch takich co było ich trzech +...


iw

 

OFERTA SKŁADA SIĘ z 3 PRZEDMIOTÓW:

 

Ani Mru-Mru O dwóch takich co było ich trzech

Wójcik Marcin, Wójcik Michał, Wilkołek...
Wielka Litera

 

TEGO NUMERU NIE ZNACIE!
Marcin Wójcik
Zawieszony na studiach za podrobienie podpisu. Zagrał kiedyś w teatrze rolę pół człowieka – pół pompki.
Michał Wójcik
Nie lubi szpitali, bo za dużo razy w nich przebywał. Lubi za to tatuaże. A poza tym wcale nie ma na imię Michał.
Waldemar Wilkołek
Musi się wyspać. Każdy Ryjek kosztuje go pięć lat życia. Występy w Ani Mru-Mru zaczął od grania na brzuchu.
Od 15 lat rozśmieszają miliony Polaków, ich występy gromadzą pełne sale widzów, a klipy w sieci osiągają kilkumilionowe odsłony. Ich twarze zna każdy: od Podkarpacia po Pomorze Zachodnie. Ani Mru-Mru to nie zwyczajny kabaret. To zjawisko. Książka Ani Mru-Mru. O dwóch takich, co było ich trzech przedstawia Ani Mru-Mru, jakich nie znacie. Jak wygląda życie trzech najśmieszniejszych facetów w Polsce, gdy śmiech cichnie, a sale pustoszeją?
Jak zniknie frajda, zniknie kabaret - mówi Marcin Wójcik. Oni jednak wciąż dobrze się bawią, a wraz z nimi cała Polska. Mają niecodzienną przyjemność przychodzenia do pracy, w której spotykają całą salę uśmiechniętych ludzi, ale czy łatwo zarabiać na życie śmiechem w kraju, którego obywatele mają opinię ponuraków? W przezabawnej książce Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek z właściwą sobie nonszalancją opowiadają o pracy kabareciarza: skąd się wzięła nazwa grupy? Czym się inspirują przy pisaniu skeczy? Na kim testują nowe żarty? Czy nie mają czasem siebie dość? Co myślą o swoich konkurentach?
W szczerej rozmowie odsłaniają nie tylko kulisy warsztatu, ale uchylają też drzwi do życia prywatnego, ilustrując barwne opowieści nieznanymi zdjęciami z domowych archiwów. Z humorem opowiadają o blaskach i cieniach sławy, o tym, z kim lubią pić wódkę, z czego wypada żartować, a z czego nie, jak pracują nad skeczami, czy chętnie słuchają dowcipów, dlaczego Michał Wójcik nie lubi Tofika. I wreszcie: jaka jest tajemnica tego, że nadal potrafią tak dobrze bawić się na scenie?
Gdybyśmy byli początkującym kabaretem, a któryś z nas zapomniałby skeczu, dwóch pozostałych zrobiłoby wszystko, żeby go uratować. Po piętnastu latach na scenie, gdy widzimy kolegę stojącego – umownie – nad takim wielkim szambem, to nas tak bawi, że po prostu trzeba podejść i go pchnąć. Zrobimy wszystko, żeby go pogrążyć.
Oprawa: Miękka
Format: 14.5x20.5cm
Liczba stron: 342
EAN:978[zasłonięte][zasłonięte]03202
Jak brat z bratem
Grabowski Andrzej, Grabowski Mikołaj...
Zwierciadło
Książka Z bratem za pan brat to uwieńczona powodzeniem próba nakreślenia portretu dwóch bliskich sobie osób. Uchwycenie relacji dwóch braci, której istota nie przejawia się jedynie w rozmowach o artystycznych dokonaniach i zawodowych sukcesach, ale również w tych niezwykłych momentach, kiedy Andrzej i Mikołaj Grabowscy używają podobnych, wyniesionych z rodzinnego domu słów, w ten sam sposób reagują, albo odwrotnie – mają zupełnie inną pamięć pewnych zdarzeń. Czasami książka przypomina zabawę: na tym samym obrazku znajdź 10 różnic. Są też momenty wzruszające – kiedy nagle dwaj dojrzali mężczyźni po sześćdziesiątce, mówią sobie coś po raz pierwszy w życiu.
Andrzej Grabowski – wybitny aktor filmowy, teatralny i kabaretowy.
Przez wiele lat związany z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W jego dorobku artystycznym znalazły się znakomite role w wielu filmach (m.in. Pod Mocnym Aniołem, Drogówka, Zróbmy sobie wnuka), serialach (Boża Podszewka, Pitbull) oraz przedstawieniach teatralnych (Chory z urojenia, Kwartet, Scenariusz dla trzech Aktorów). Szczególną popularność Andrzej Grabowski zawdzięcza roli Ferdynanda Kiepskiego, w bijącym rekordy popularności serialu komediowym Świat według Kiepskich emitowanym na antenie Polsatu od 1999 roku. W lutym 2013 otrzymał nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Aktor telewizyjny. W 2014 roku został jurorem w programie „Taniec z gwiazdami” (Polsat).
Mikołaj Grabowski – aktor, reżyser, pedagog.
Pracował w wielu polskich teatrach. Od roku 1987 współpracuje z Teatrem STU w Krakowie, a od roku 1997 jest (wspólnie z Krzysztofem Jasińskim jego dyrektorem artystycznym. W latach 2[zasłonięte]002-20 – dyrektor Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Wyreżyserował wiele cenionych i nagradzanych spektakli teatralnych oraz telewizyjnych, m.in. Opis obyczajów wg Jędrzeja Kitowicza w Teatrze STU, Trans-Atlantyk Witolda Gombrowicza w Teatrze im. Jaracza, Teatrze im. Słowackiego i Teatrze Telewizji oraz Prorok Ilja Tadeusza Słobodzianka w Teatrze Nowym w Łodzi. Wieloletni dziekan Wydziału Reżyserii PWST
Oprawa: Twarda
Format: 14.8x20.5cm
Liczba stron: 272
EAN:978[zasłonięte][zasłonięte]30148
Obywatel Stuhr 
Z Jerzym i Maciejem rozmawia Ewa Winnicka
Stuhr Maciej, Stuhr Jerzy, Winnicka...
Znak
Jerzy i Maciej, ojciec i syn. Znani i popularni, ciągle w świetle reflektorów. Obaj zaczynali kariery od występów kabaretowych. Obaj słyną zarówno z ról w popularnych komediach, jak i z wybitnych kreacji teatralnych. Ich osiągnięciami artystycznymi interesują się poważni krytycy. Ale ich życiu osobistemu nie dają spokoju brukowce. Choć wyrastali z tej samej tradycji, reprezentują zupełnie różne pokolenia. Jerzy rozpoczynał karierę w PRL-u, Maciej – już w wolnej Polsce. Z jakimi problemami przyszło im się zmagać? Jak ukształtowały ich wyzwania rzucane przez rzeczywistość? Kim są? Kim się czują? Co jest dla nich ważne? Co lubią, czego się obawiają, a co ich irytuje? Czy trzeba lubić swój kraj, żeby być dobrym obywatelem?

Jerzy i Maciej Stuhrowie w rozmowach z Ewą Winnicką opowiadają o rodzinie, karierze i Polsce. Nie czytali wzajemnie swoich wypowiedzi przed publikacją. Teraz będą mieli okazję się przekonać, co ich łączy, a co dzieli.

Książka zawiera scenariusz filmu „Obywatel” wzbogacony przez Jerzego Stuhra o anegdoty z planu.
Oprawa: Twarda
Format: 17.0x22.0cm
Liczba stron: 288
EAN:978[zasłonięte][zasłonięte]40317


GRAWERY NA KAŻDA OKAZJĘ, IMIENINY URODZINY, DZIEŃ OJCA, DZIEŃ MATKI, ROCZNICĘ, WALENTYNKI - CO TYLKO SOBIE ZAŻYCZYSZ

 


 

REGULAMIN AUKCJI - NA STRONIE O MNIE - KUPUJESZ - AKCEPTUJESZ

WYPEŁNIJ FORMULARZ PŁACĘ - NIEZALEŻNIE OD FORMY PŁATNOŚCI

DANE DO PRZELEWU:
P.P.H.U Najbar Mirosław
ul.Batorego 24
43-100 Tychy
ING BANK ŚLĄSKI

92 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3990023 [zasłonięte] 247368

TEL     32 [zasłonięte] 93         32 [zasłonięte] 72