Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ANGRY BIRDS W BUDOWIE Gra Logiczna GRANNA

02-06-2014, 19:52
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 52.50 zł      Aktualna cena: 52.50 zł     
Użytkownik Ks_Akademia
numer aukcji: 4269357833
Miejscowość ŁÓDŹ
Licytowało: 1    Wyświetleń: 15   
Koniec: 02-06-2014, 19:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Producent: Granna
Płeć: Uniseks

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt

42[zasłonięte]630-20
Pn-Pt 10:00-18:00
Sb 10:00-15:00

[zasłonięte]@ksiazki.org

25[zasłonięte]318

Wysyłka

Paczki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku.

Odbiór osobisty


Księgarnia Akademia
ul. Piotrkowska 63
90-413 Łódź
po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym

Opis przedmiotu

ANGRY BIRDS W BUDOWIE  - Gra Logiczna GRANNA

Zbuduj twierdzę dla świnek i zdobądź cały świat! Gra oparta jest na wielokrotnie nagradzanym tytule Hide & Seek z serii Smart Games. Łamigłówka ta sprawi, że Twój mózg zaświergocze! Używając wszystkich 4 elementów, spraw, by na planszy pozostały widoczne tylko właściwe świnki. Czasem ptak zdoła pojawić się osobiście! Przed Tobą większe wyzwanie, niż Ci się wydaje.



Gra rozwija myślenie logiczne, planowanie strategiczne, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną. Dostępnych jest aż 48 zadań i 4 poziomy trudności.

Wymiary opakowania: 18 x 16 x 4,5 cm

Odbiór osobisty - mapka

KsięgarNIa akademia

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się sprzedażą książek do nauki języków obcych i importem zagranicznych publikacji naukowych. Współpracujemy z wiodącymi wydawnictwami naukowymi na świecie i w Polsce, zaopatrujemy biblioteki wyższych uczelni i instytutów naukowych, instytucje rządowe i parlamentarne oraz firmy prywatne w publikacje z całego świata.
Co roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Książki oraz innych wydarzeniach kulturalnych.
Realizujemy zamówienia na dostępne na światowym rynku publikacje naukowe, materiały do nauki języków obcych, literaturę obcojęzyczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy ofertę o podręczniki szkolne oraz gry edukacyjne.
Posiadamy dziesięć księgarń. Siedem w Warszawie, oraz w Radomiu, Ostrołęce i Łodzi, gdzie prezentujemy w ciągłej sprzedaży kilkanaście tysięcy publikacji językowych.

Dlaczego my?

  • Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Działamy od 1990 roku.
  • Do każdej transakcji załączamy paragon, lub na życzenie fakturę
  • Oferowane przez nas przedmioty są nowe i dostępne "od ręki"
  • Profesjonalnie podchodzimy do klienta.

Płatności

Dane do przelewu:

Księgarnia Akademia Sp. z o.o.
Plac Wilsona 4 lok. 109
01-626 Warszawa

54 1240 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0401110 [zasłonięte] 546278

lub przez