Przedmiotem oferty jest fabrycznie nowy
MODUŁ AM.011.1 + funkcje FunLights
komfortowych miękkich kierunkowskazów + funkcje FunLights
produkcji Lepard / Polska
funkcje:
♦ moduł posiada możliwość ustawienia ilości mignięć/powtórzeń,
♦ TeachDir - inteligentna funkcja uczenia się tempa kierunkowskazów fabrycznych, moduł miga identycznym tempem jak fabryczne kierunkowskazy,
♦ konfiguracja odbywa się za pomocą dźwigni kierunkowskazów i przycisku świateł awaryjnych
♦ prosta aktywacja/dezaktywacja działania modułu
♦ Fun Lights - funkcja efektownych świateł awaryjnych, zależnie od wersji, 10 lub 40 wprogramowanych sekwencji efektownych świateł,
♦ możliwość wywołania świateł awaryjnych z dodatkowego przełącznika (dotyczy wersji AM.011.2), idealne rozwiązanie dla motocykli bez fabrycznych świateł awaryjnych).
wersje modułu:
| Wersja |
*Komfortowe kierunkowskazy |
*Fun Lights
|
*Wyzwalacz Fun Lights
|
*Konfiguracja PC |
| AM.011.1 |
■ |
■ (10) |
|
■ |
| AM.011.2 |
■ |
■ (40) |
■ |
■ |
| *Komfortowe kierunkowskazy |
- funkcja komfortowych/miękkich kierunkowskazów |
| *Fun Lights (n) |
- funkcja efektowych świateł, n – ilość sekwencji |
| *Wyzwalacz Fun Lights |
- dodatkowy przewód do wyzwalania funkcji Fun Lights z kokpitu |
| *Konfiguracja PC |
- konfiguracja modułu z komputera PC poprzez złącze USB |
zalety:
-
poprawa komfortu i bezpieczeństwa na drodze,
-
prosty i bezpieczny montaż, bez cięcia fabrycznej instalacji pojazdu,
-
rozbudowana konfiguracja,
-
moduł zaprojektowany specjalnie dla rynku motoryzacyjnego, jest odporny na wilgoć, wysokie i niskie temperatury,
-
zbudowany na bazie mikroprocesora, nie posiada żadnych części mechanicznych i przekaźników,
-
moduł jest zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami,
-
produkt 100% Polski (STOP China).
pełny opis:
Komfortowe Kierunkowskazy zwane również miękkimi kierunkowskazami są już standardem w wielu nowoczesnych samochodach i motocyklach. Poprawiają one komfort i bezpieczeństwo na drodze. Kierowca może skupić większą uwagę na ruchu ulicznym, nie rozpraszając się ciągłym włączaniem i wyłączaniem kierunkowskazów. Funkcja komfortowych kierunkowskazów doskonale sprawdza się podczas zmiany pasa ruchu, szybkiego wyprzedzania lub zjazdu z ronda.
Dźwignia kierunkowskazów dotknięta na ułamek sekundy powoduje automatyczne kilkukrotne mignięcie kierunkowskazów, a następnie ich samoczynne wyłączenie bez udziału kierowcy.
Moduł komfortowych kierunkowskazów jest inteligentnym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie funkcji komfortowych kierunkowskazów w każdym samochodzie lub motocyklu z instalacją 12V.
Moduł można w prosty i bezpieczny sposób podłączyć do każdego samochodu za pomocą tylko 4-erech przewodów. Nie trzeba rozcinać oryginalnej wiązki kabli. Podłączenie polega na podpięciu się za pomocą szybkozłączek lub lutowania do kabli żarówek kierunkowskazów. Moduł nie wpływa na fabryczną pracę kierunkowskazów.
Moduł posiada możliwość ustawienia ilości mignięć/powtórzeń. Moduł wyposażony jest w inteligentną funkcję uczenia się tempa kierunkowskazów fabrycznych.
Dodatkową funkcją modułu są efektowne światła awaryjne tzw. światła podziękowania. Uatrakcyjniają samochód, podnoszą komfort jazdy, podkreślają indywidualność właściciela.
Moduł zaprojektowany specjalnie dla rynku motoryzacyjnego, jest odporny na wilgoć, wysokie i niskie temperatury.
dane techniczne:
♦ zasilanie - 12V± 25%
♦ temperatura pracy - -40 .. 90oC
♦ klasa szczelności - IP66
do pobrania:
AM.011 14_05 moduł kierunkowskazów instrukcja montażu [PDF]
LEPARDService_install [ZIP]
Warunki gwarancji [PDF]
emulatory, moduły
oferta dotyczy - 1 szt.
DIAGNOSTYKA, MONTAŻ, WYMIANA - umów się w serwisie -> WARSZAWA, CHORZÓW, RYPIN.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Towar fabrycznie nowy z gwarancją producenta. Na zakupiony towar wystawiam Paragon lub Fakturę VAT. Zalecamy montaż w autoryzowanym w ITS serwisie instalacji lpg.
Zakupy z kilku aukcji wysyłamy w jednej przesyłce, ale w przypadku przekroczenia limitu wagi oraz wysyłek zagranicznych - koszt ustalamy indywidualnie.
ODBIÓR OSOBISTY:
41-500 Chorzów, ul.Katowicka 184 (za Media Markt i OBI), czynne: pn-pt 8-16, (proszę wcześniej dzwonić).
|
wysyłki, magazyn Chorzów:
|
Darek 504 [zasłonięte] 97 97
|
[zasłonięte]@variogas.pl
|
serwis Chorzów:
|
Darek 791 [zasłonięte] 982
|
|
wysyłki, magazyn Warszawa:
|
Tomek 791 [zasłonięte] 959
|
[zasłonięte]@variogas.pl
|
serwis Warszawa:
|
Andrzej 699 [zasłonięte] 112
|
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
|
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Strona "o mnie" Wszystkie aukcje
|
All Rights Reserved - opisy i grafika są własnością firmy VARIO GAS Roman Brokos.Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody autora jest naruszeniem zasad serwisu Allegro i praw autorskich.