NOWA, ORYGINALNIE ZAPAKOWANA
OBUDOWA ALUMINIOWA
Model CE-3563
dla dysków 3,5” z łączem USB 3.0
NAJWYŻSZA KLASA WYKONANIA!!!
+ GRATIS kabel USB 3.0
TRANSFER DO 5 GBps!!!
Obudowa wykonana jest w najwyższej klasie jakości. Korpus obudowy jest aluminiowy o tak dopasowanej grubości, że w normalnym użytkowaniu domowym czy biurowym, nie jest możliwe zniszczenie dysku. Daje on też bardzo dobre chłodzenie dysku, działając jak radiator odprowadzający ciepło. Powłoka obudowy nie tylko jest malowana na czarno, ale także stylizowana – posiada drobne kreseczki, które nie tylko poprawiają wygląd, ale także sprzyjają utrzymaniu obudowy w czystości (nie widać np. odcisków palców jak na idealnie gładkiej powierzchni). Także pozostałe elementy zostały wykonane z wielką precyzją – gniazdo USB jest bardzo trwałe, wszystkie elementy są doskonale dopasowane.
Obudowa współpracuje z każdym komputerem, który posiada wyjście USB3.0 – jeśli nie posiadasz w komputerze wyjścia USB3.0 – nie ma problemu – mamy w ofercie również adaptery USB 3.0 do notebooków (na Express Card) oraz do komputerów stacjonarnych (na PCI-E)
Do obudowy można załadować dysk 3,5” każdej firmy – Seagate, WD, Samsung, Hitach i inne do pojemności 2,5TB (2500GB) – dzięki temu magazynowanie i przenoszenie dużych ilości danych przestaje być problemem.
Więcej o USB 3.0 – z popularnego forum internetowego:
USB 3.0 to oczekiwany od dawna następca USB 2.0. W porównaniu z 2.0 - szybkość transferu zwiększyła się dziesięciokrotnie. Nowy port SuperSpeed jest w pełni kompatybilny w dół. Oprócz nowej szybkości SuperSpeed (5 Gb/s) obsługuje bez ograniczeń również starsze standardy: LowSpeed (do 1,5 Mb/s), wprowadzoną już w USB 1.0 FullSpeed (do 12 Mb/s) oraz HighSpeed (do 480 Mb/s) z USB 2.0.
Popularne gniazdo typu A stosowane w pecetach i notebookach zachowa swoją formę, więc stare wtyczki wciąż będą do niego pasować.
Testy wykazały, że starsze urządzenia USB po podłączeniu do USB 3.0, osiągają nawet o 10% szybszy transfer.
W kablu USB 3.0 do pary żył obecnych w USB 2.0 dodano jeszcze dwie pary przewodów, osobna do wysyłania i do odbioru, przewód zasilający i uziemiający. Aby uzyskać miejsce na dodatkowe styki, gniazda i wtyki USB zostały powiększone - z wyjątkiem typu A, w którym dodatkowe styki znalazły się w tylnej części wtyki, a dotychczasowa forma pozostała niezmieniona.