EKOLOGICZNY
Płyn do mycia włosów, ciała oraz do kąpieli 3w1
500 ml
Posiada certyfikat ECOCERT
Opis produktu:
Formuła składu została opracowana na bazie tradycyjnych przepisów prowansalskich. Jest bogata w miód, ekstrakty z lipy, rumianku i lawendy, która działa uspokajająco na maluszka. Szczególnie przydatne przy wieczornej kąpieli.
Płyn do mycia włosów, ciała oraz kąpieli nie zawiera kolorantów, parabenów, sodu ani ammonium lauryl sulfate (ALS).
Skład:
woda kwiatowa z rumianku, woda kwiatowa z lipy i lawenda pochodzenia ekologicznego. Miód i ekstrakt z Vaccarii (W tradycyjnej medycynie chińskiej Vaccaria ma bardzo wiele zastosowań, ale głownie na meridiany wątroby i żołądka)
Opis producenta:
ALPHANOVA Bebe to gama dermokosmetycznych hypoalergicznych kosmetyków stworzona specjalnie do pielęgnacji noworodków, niemowląt oraz dzieci. Nasze atuty, to naturalna formuła, opatentowane składniki oraz certyfikaty.
Opracowywane i produkowane na Prowansji z należytą starannością przez francuskich specjalistów, są dowodem na to, że stworzenie naturalnych, ekologicznych kosmetyków dla Dziecka, jest możliwe.
***
Podarujmy Naszym Dzieciom Świat bez chemii i konserwantów,
aby ich dzieciństwo było naturalnie szczęśliwe.
Aby Nasze Dzieci od najmłodszych lat miały kontakt z naturalnymi produktami, które będą stymulowały ich naturalny rozwój.
Zapewnijmy Naszym Dzieciom zdrowy start, a to zaprocentuje
w ich dorosłym życiu.
***
Kupując na kilku Naszych aukcjach płacisz tylko raz.
W takim wypadku proszę o kontakt w celu potwierdzenia kosztów przesyłki.
|