Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Alfabet miłości + Dusza kobiety, Ego mężczyzny HIT

09-06-2015, 11:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 64.80 zł     
Użytkownik super-fryzjer
numer aukcji: 5342597762
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 1   
Koniec: 09-06-2015 10:40:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Alfabet miłości + Dusza kobiety, Ego mężczyzny HIT


H.S.

 

 

Dusza kobiety... Ego mężczyzny...

 

Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 14.4x20.5cm
Liczba stron: 280
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
ISBN:[zasłonięte]978-8377-377-6

Książka o kobiecie i o mężczyźnie. Dla kobiety i dla mężczyzny. Ta sama historia opowiedziana z dwóch punktów widzenia, tak by każda ze stron mogła znaleźć tu coś dla siebie. Jednak warto przeczytać całość, bo wtedy łatwiej zrozumieć siebie nawzajem. Ta książka, tak samo jak kobieta i mężczyzna jest jak jin i jang, które się uzupełniają i tworzą całość.
Przede wszystkim to książka o tym, jak odnaleźć szczęście, jak dojść do prawdy i osiągnąć spełnienie oraz znaleźć drogę do świadomego życia. Opowieść, która uczy tolerancji, miłości oraz pozwala zrozumieć, że wszystko w życiu ma sens, i że wszystko zależy tylko od nas. Możesz to osiągnąć dzięki pracy nad sobą i pokonywaniu barier, które blokują dotarcie do wymarzonego celu.
To mądra i ciekawa opowieść, na dodatek bardzo wiarygodna, bo oparta na zapisie prawdziwych relacji terapeutycznych i przedstawiająca proces rozwoju duchowego.
Ta książka może być jak zwierciadełko, w którym zobaczysz siebie lub kogoś z bliskich. Możesz traktować ją jako poradnik lub odczytać jako przestrogę. Jednak na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie – albo przyjemną lekturę albo wskazówkę na kolejne dni Twojego życia. Nigdy nie jest za późno na zmianę. Twoje nowe, lepsze życie może rozpocząć się właśnie teraz.

Alfabet miłości

 

Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 13.5x20.5cm
Liczba stron: 232
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Data wprowadzenia: 2[zasłonięte]015-01
ISBN:[zasłonięte]978-8389-606-1

• Czym jest miłość? • Czy można ją tak naprawdę zrozumieć? • Czy mamy na nią jakikolwiek wpływ? • Czy rzeczywiście wszystko zniesie, nie zazdrości i nigdy nie ustaje? • Czy jest w niej sens? Potocznie się uważa, że każdy pragnie miłości – chce kochać i być kochanym. Z tym przekonaniem kontrastuje jednak współczesna moda na bycie singlem. Wygląda zatem, że jest to kwestia indywidualna – każdy z nas sam decyduje, czy i jeśli tak, to kogo obdarzy uczuciem. Odpowiedzi na pytania, jak to rzeczywiście jest z tą miłością i czy mamy na nią realny wpływ, starają się odszukać autorzy. W niezwykle dynamicznym i intrygującym dialogu rozkładają miłość na czynniki pierwsze, wyjaśniają to, co nurtujące i niezrozumiałe, opisują to, czego nie do końca jesteśmy świadomi, i rozprawiają się z od lat powtarzanymi stereotypami. Konfrontują sprzeczne punkty widzenia, pobudzają do zastanowienia i pokazują, jak będąc z kimś, nie zatracić siebie. Dzięki ich książce nie tylko zaczynamy rozumieć tajniki miłości, ale także otrzymujemy mnóstwo wskazówek i inspiracji do pracy nad sobą i nad swoim związkiem. 

 

kupujesz wypełnij - formularz płacę

niezależnie od formy płatności

 

 

DANE DO PRZELEWU:
P.P.H.U Najbar Mirosław
ul.Batorego 24
43-100 Tychy
ING BANK ŚLĄSKI


92 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3990023 [zasłonięte] 247368


TEL     32 [zasłonięte] 93         32 [zasłonięte] 72