Genialny olejek i odżywka do paznokci w ołówku do szybkiego manicure w pracy lub w domu, np. przed wyjściem. Pomaga zagoić zadziorki, nawilża i zmiękcza twarde suche skórki wokół paznokci, odżywia i nawilża płytkę paznokcia, hamuje wzrost skórek, przyspiesza wzrost paznokci i do tego rozkosznie owocowo pachnie. Gdy masz zadziory szybko przekonasz się, że ten ołówek jest niezastąpiony do pielęgnacji paznokci i szybko pomaga zagoić popękane skórki paznokci!
UWAGA! Nigdy, pod żadnym pozorem nie wycinaj skórek! Wycinanie skórek tylko wzmaga wzrost skórek, stają się twardsze i na dodatek przy nieostrożności ryzykujesz zakażeniem. Specjalny olejek w tym ołówku zatrzymuje wzrost skórek, nawilża i zmiękcza skórki, w "magiczny sposób" skórki same się obkurczają i ładnie modelują oraz szybko goją się zadziorki! Przy regularnym stosowaniu ołówek zdziała cuda.
Produkt jest nowy, świeży, ma długą trwałość 36 miesięcy, w 100% oryginalny, przeznaczony na polski rynek, pochodzi od oficjalnego dystrybutora Alessandro w Polsce.
Alessandro to światowy lider wśród producentów profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji paznokci, dłoni oraz stóp z oznaczeniem najwyższej jakości.
Na naszych innych aukcjach znajdziesz również inne doskonałe profesjonalne kosmetyki Alessandro do pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp oraz lakiery do paznokci i błyszczyki do ust.
Wysyłamy też towar zagranicę - przed wylicytowaniem zapytaj o dokładny koszt przesyłki zagranicę.
Wystawiamy faktury VAT - jeśli potrzebujesz fakturę VAT to po wylicytowaniu prześlij nam w mailu dane na fakturę.
Polecamy na naszych aukcjach inne profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp:
Sprawdź również nasze inne aukcje »
Zobacz wszystkie profesjonalne marki kosmetyków dostępne na naszych aukcjach:
ALESSANDRO » profesjonalne odżywki, lakiery, preparaty do paznokci oraz rewelacyjne kremy i kosmetyki do pielęgnacji rąk zobacz »
OPI » Kultowa amerykańska marka znana przede wszystkim z niepowtarzalnych i rewelacyjnych lakierów do paznokci! zobacz »
ALESSANDRO PEDIX » profesjonalna linia preparatów Alessandro do pielęgnacji stóp. Wysoka skuteczność pielęgnacji, efektywna ochrona. zobacz »
GEHWOL » profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp i nóg, o rewelacyjnej skuteczności. zobacz »
LOOKSUS - O nas:
Od wielu lat zajmujemy się kosmetyką profesjonalną oraz stylizacją paznokci. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i najwyższej jakości preparatach. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów i profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji w domu. Oferujemy wyłącznie sprawdzone, bardzo dobrej jakości i co najważniejsze skuteczne w działaniu kosmetyki. Jest nam bardzo miło cieszyć się dobrą opinią oraz zaufaniem naszych klientów... więcej »
Zapraszamy do naszego sklepu Allegro » - szeroki wybór profesjonalnych kosmetyków, wyłącznie skuteczne i sprawdzone w działaniu kosmetyki, niezbędne aby zawsze perfekcyjnie wyglądać i komfortowo czuć się w każdej sytuacji.
Kontakt:
Na każde Państwa pytanie odpowiemy drogą mailową: wyślij wiadomość... »
lub pod numerem telefonu (w godzinach pracy salonu).
Informacje odnośnie przesyłek i towaru: tel. (502) 234 691
"LOOKSUS" Salon Urody ul. Lelewela 5 30-108 Kraków tel. (012)[zasłonięte]421 22
Godziny pracy: pon-pt: 9.00 - 18.00 sob: 9.00 - 14.00
Opinie / Komentarze:
Dziękujemy za bardzo pozytywne opinie jakie wyrażacie Państwo w swoich komentarzach na temat poziomu obsługi i jakości kosmetyków, które oferujemy na naszych aukcjach. Oto kilka wybranych ostatnio otrzymanych opinii:
Inne komentarze jakie dotychczas otrzymaliśmy można sprawdzić tutaj »
Ważne informacje odnośnie uczestnictwa na naszych aukcjach: